Za szerokim uśmiechem krył się głęboki smutek, który dręczył ją niemiłosiernie każdej nocy. Nigdy nie patrzyła przez różowe okulary, mimo iż każdy widział w niej wulkan energii, pewność siebie i przykład prawdziwego społecznika. Od zawsze uwielbiała żyć wśród ludzi, dla nich tworzyć i kreować lepszą rzeczywistość, lecz mimo tego ceniła sobie chwile prywatności, gdy mogła snuć własne historie, tworzyć swój (nie)idealny świat i kreować nowe osobowości, które zawsze zawierały cząstkę jej samej. Czy była szczęśliwa? Na swój własny, pokręcony sposób - tak. A dlaczego? Bo wciąż wierzyła, że to, co dobre, dopiero nadejdzie i cierpliwie do tego dążyła, starając się przeżyć każdy dzień lepiej niż miniony. 

Spytacie kim jest ta tajemnicza postać? Odpowiedz jest oczywista i z pewnością, część z Was doskonale ją zna.
Moi drodzy, oto prawdziwa Katherine Dark.

| Działalność zawieszona do końca maja 2017 ze względu na matury! |

Wkrótce pojawią się również:
- "Księga kłamstw"
- "Znaki zodiaku"

Zapraszam do odwiedzenia wattpadowego magazynu - What's up Watt? (profil: @whatsupwatt), którego jestem założycielką. Wraz ze wspaniałą ekipą staramy się nieść pomoc, edukować i promować zdolnych twórców.

Zapraszam również do zerknięcia na profil @NaukaKreatywności, gdzie jestem jedną z nauczycielek, jak się zapewne domyślacie, kreatywności.


Wszelkie chęci zareklamowania własnej twórczości proszę zgłaszać najpierw w wiadomości prywatnej. Dziękuję.
  • JoinedApril 13, 2015


Following

Last Message
DamaWOpalach_ DamaWOpalach_ Oct 29, 2015 02:52PM
@Swetty636 Aaa wielkie dzięki! Postaram się na tym weekendzie zacząć już pisać. :D Tylko jeszcze potrzebuje okładki! 
View all Conversations

5 Reading Lists