AgresifPelinsu

Merhaba! Siyahın Vedası bildiğiniz gibi finale doğru gidiyor ve aldığım istekler doğrultusunda bölüm sayısını biraz daha artırmak istiyorum ancak şu an düşüncelerim çok karışık, bir sonraki bölümde final yapmamak için fazlasıyla direniyorum. Yine beni boğmaya çalışan bir bataklık gibi davranmaya başladı ve ben geçen yıllara rağmen hala onu evcilleştiremedim :( Bu yüzden bölümleri çok düşünüp, doğru kararlar vermeye çalışarak, ağır ağır yazacağım. Finali hakkında hala hiçbir şey söylemiyorum çünkü her an olabilir. 
     	Seninle'ye gelecek olursak, o da Temmuz gibi geri dönecek. Onunla herhangi bir sıkıntım yok, sadece biraz aramız açıldı :)

Anahtar123

@ AgresifPelinsu sonuçta bi aral şamar oğlanı var nasılsa blm ler bitmez bitemez ūlen bitirme beeeee bak yine agrasifleştim sanki agrasif pelinsu oldum gibi oldum dimi amanın ben saçmalamaya başladım bak bu kadar sinir bùnyeme zarar acı bana beeeeeeee blm lere devam dimi 
Reply

lollychevi

@AgresifPelinsu siyahın vedası kitabının finalden bahsetmek de ayrı bir heyecan cidden. yıllardır var olan bir kitapmış gibi geliyor, aşırı yoruldu bence. keşke 849284 gelse falan ama o zaman her kitaba olduğu gibi boku çıkıyor o zaman da... ama yazar nasıl isterse tabii. sen yazarsan okuruz.
Reply

OkurOkurVeOkur_

BuguCan

mycupcakesmile

SİYAHIN VEDASI GELSİN ARTIK LÜTFENNN

azzasm

@ mycupcakesmile hangi hesap o? Devam ediyor mı yazar orda kitaba 
Reply

dvrc_aysenur

@ mycupcakesmile evet o hesabı biliyorum fakat hikaye yoktu hesapta , teşekkürler yine de 
Reply

drnmrl164

juststopWE

siyahın vedasını kitap olarak çıkarmaya ne dersin ? gerçekten kurgu o kadar yetenekli ki... okuduğum en iyi wattpad kitabı arasına girdi. bir soğuk tutku bir de bu. gerçekten yazımını çok beğendim 

blacksun100

@ juststopWE hangi kiyapta yeni bölüöler
Reply

acherus

@juststopWE Teşekkür ederim, Siyahın Vedası bence de çok iyi ancak şu an kitap olmaya değecek kadar iyi bir kurgu olduğunu düşünmüyorum (Yeni bölümler aktif olarak bu hesaptan yayınlanacak :))
Reply