Pokażę Ci Prawdę

Pokażę Ci Prawdę

2.2K Reads 254 Votes 15 Part Story
Patrycja Milewska By PatiIam Updated Jan 11

Od kiedy pamiętam, byłem tu traktowany jak członek rodziny. W każdej trudnej chwili mogłem przyjść tutaj, a oni zawsze przyjmowali mnie z otwartymi ramionami. Byłem dla nich jak dziecko, którego nigdy nie mogli mieć.

Clara i Eric Wild byli dla mnie jak lepsi rodzice, kiedy uciekałem z domu od swojej matki, która poświęcała więcej uwagi i pieniędzy na narkotyki, niż na mnie. Tu mogłem zjeść ciepły posiłek, odrobić lekcje, obejrzeć telewizję, czy po prostu porozmawiać o tym, co było w szkole.

Dopiero, kiedy skończyłem 18 lat i postanowiłem uciec na dobre, zakradając się przez garaż do domu Wildów, odkryłem, co ukrywali przede mną i całym swiatem przez te wszystkie lata.

Permanent_Black Permanent_Black Aug 29, 2016
Oto moje propozycje: Piper, Tella, Annabeth, Rachel, Reyna, Aria. Nie mogę się doczekać rozdziału 😀💗😍
Isiunia Isiunia Aug 31, 2016
Bardzo się cieszę, że pierwszy jest już jutro! Jeśli chodzi o imiona to hmm... Leila? Julie? Florence?
Mili1703 Mili1703 Aug 19, 2016
Zwiastun cudowny i muszę przyznać, że bardzo mnie zaciekawiłaś ♥ Z niecierpliwością będę czekała na pierwszy rozdział. Coś czuję, że ta historia będzie niesamowita. Pozdrawiam :*
ssg2478 ssg2478 Sep 01, 2016
dlatego te zwiastuny zawsze mają takie lagi ughgh tego się oglądać nie da z takimi zacinkami
Isiunia Isiunia Aug 31, 2016
Ojejku, ten zwiastun jest piękny. Najbardziej urzekły mnie końcowe napisy <3 Naprawdę mnie zaciekawiłaś i zamierzam tu już pozostać :) Czekam na oficjalny start z niecierpliwością. Pozdrawiam!
moniores moniores Aug 04, 2016
Bardzo się cieszę, że będziesz pisać dla nas kolejną książkę! Od razu mówię, że masz już stałą czytelniczkę. Będę czekać z wielką ciekawością. :) Powodzenia kochana! <3 Wierzę w ciebie i myślę, że będzie to twój kolejny sukces! :*