There's Nothing Without You - T. "II"

There's Nothing Without You - T. "II"

140K Reads 10.7K Votes 44 Part Story
Lunosky By lunosky Completed

Kontynuacja "Please, Don't Leave Me"!
Od wyjazdu Elisabeth do Stanforda minęły trzy lata. Dziewczyna starała się zaaklimatyzować w nowym miejscu i kompletnie zacząć od nowa, bojąc się bolesnej przeszłości. Jej plan życia na nowo nie zawierał powrotu do starych wspomnień. Wszystko jednak zmienia się, gdy ktoś, o kim usilnie starała się zapomnieć, powraca. 
Lucas nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw, ale nie ma wyboru. Pozostaje mu przywyknąć do sytuacji, jednak nie udaje mu się odciąć od czegoś, co kiedyś było tak wielką częścią jego życia. Walcząc o siebie stara się zdystansować do przeszłości. Jednak, gdy w grę wchodzą prawdziwe uczucia, dobre chęci i zamiary chowają się w cieniu.
Co stanie się, gdy Elisabeth i Lucas znowu się spotkają? Czy pewne uczucia uległy zmianie? A może nie wszystko jest takim, jakim się wydaje?

AdaSota AdaSota May 02
Bo Twoje serce, ciało nadal idiotko należą do Lucasa !!!!
SASIASKA SASIASKA Apr 08
Pierwsze czesc byla super czytalam z zaciekawieniem teraz kolej na 2 czesc pewnie tez bedzie super..
dagmarciaq dagmarciaq Jul 12
Co z Lucasem? Ciągle go kochasz, a ja ryczę po poprzedniej części, a siostra patrzy się na mnie jak na idiotkę. 😥
NieogarnietaTala NieogarnietaTala Jun 04, 2016
Powiem że świetnie bo nie mogłam się doczekać i jestem zadowolona ... Czekam na następny!!!!!
Pelagia7 Pelagia7 Jun 04, 2016
Trzy lata ?!  Dobra czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Mam nadzieje, że niedługo pojawi się Lucas ;) Na razie zapowiada się ciekawie :D
paula543100 paula543100 Jun 04, 2016
Po takim zakończeniu wiedziałam że w nowej części będą mieli nowych partnerów, chociaż mam nadzieję że szybko wrócą do siebie z Lucasem. Rozdział świetny i cieszę się że znów z nami jesteś. Co ile będą rozdziały?