NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
There's Nothing Without You - T. "II"

There's Nothing Without You - T. "II"

113K Reads 9.1K Votes 44 Part Story
Lunosky By lunosky Completed

Kontynuacja "Please, Don't Leave Me"!
Od wyjazdu Elisabeth do Stanforda minęły trzy lata. Dziewczyna starała się zaaklimatyzować w nowym miejscu i kompletnie zacząć od nowa, bojąc się bolesnej przeszłości. Jej plan życia na nowo nie zawierał powrotu do starych wspomnień. Wszystko jednak zmienia się, gdy ktoś, o kim usilnie starała się zapomnieć, powraca. 
Lucas nie jest zadowolony z takiego obrotu spraw, ale nie ma wyboru. Pozostaje mu przywyknąć do sytuacji, jednak nie udaje mu się odciąć od czegoś, co kiedyś było tak wielką częścią jego życia. Walcząc o siebie stara się zdystansować do przeszłości. Jednak, gdy w grę wchodzą prawdziwe uczucia, dobre chęci i zamiary chowają się w cieniu.
Co stanie się, gdy Elisabeth i Lucas znowu się spotkają? Czy pewne uczucia uległy zmianie? A może nie wszystko jest takim, jakim się wydaje?

NieogarnietaTala NieogarnietaTala Jun 04, 2016
Powiem że świetnie bo nie mogłam się doczekać i jestem zadowolona ... Czekam na następny!!!!!
alicjal16 alicjal16 Jun 04, 2016
Nareszcie się doczekałam :) świetne ;) czekam na więcej ;)
Mons9811 Mons9811 Jun 04, 2016
Ps: Ile przewidujesz rozdziałów? I co jaki czas bd dodawane rozdziały?
eewika eewika Jun 04, 2016
Jejku nareszcie się doczekałam. Uwielbiam czytać twoje opowiadania. Już nie mogłam doczekać sie kolejnego działu. A co ile będziesz je dodawać?
Pelagia7 Pelagia7 Jun 04, 2016
Trzy lata ?!  Dobra czekam na dalszy rozwój wydarzeń. Mam nadzieje, że niedługo pojawi się Lucas ;) Na razie zapowiada się ciekawie :D
paula543100 paula543100 Jun 04, 2016
Po takim zakończeniu wiedziałam że w nowej części będą mieli nowych partnerów, chociaż mam nadzieję że szybko wrócą do siebie z Lucasem. Rozdział świetny i cieszę się że znów z nami jesteś. Co ile będą rozdziały?