NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Abimin Fedaisi

Abimin Fedaisi

1.5M Reads 78K Votes 48 Part Story
Şevval Yelen By sevval_yelen Updated 7 days ago

Emir'in otobüsünü beklerken Alin'e baktım. Kendini sıkıyor, ayağının birini sürekli yere vuruyordu. Sanırım Emir'in karşısında ağlamak istemiyordu. Yolcuların otobüse binmeleri söylenince hepimizle vedalaştı Emir. Bana sarılmışken kulağıma "Alin sana emanet kardeşim." dedi. Alin'e sarıldığında ikisi de gözlerini kapattı ve ikisi de dişlerini sıktı. Emir Alin'in saçlarını öptükten sonra güldü. Kısılan gözlerinde bir damla yaş akarken aynı anda Alin'in de gözünden yaş aktı. İkiside birbirinin gözyaşlarını sildiler.
  "Üzülme!" dedi Emir.
  "Ne üzüleceğim ya! Rahatlayacağım. Başımda karışanım olmayacak." derken içini çekiyordu Alin.
  "Sen merak etme. Ben peşine fedailerimi taktım. Boşuna sevinme. Her adımından haberim olur." diyen Emir zorla gülüyordu. Şu an alaya vurmasalar eminim ki ikisi de ağlardı.
  "Hmm. Baş fedaide Aliş mi?"
  "Yok Barın." dedi Emir bana bakarak.
  
  ***

"Çiçekler her zaman kokar, her zaman onları koklayabilirsin ama sen öyle değilsin. Her an yanımda değilsin, her an kokunu duyamıyorum." dedikten sonra kaşlarını acı ve öfkeyle daha çok çattı. "Yanımdayken başka koku almamamı sağlar mısın?"
Bu... Bu duymak istediğimden çok daha fazlasıydı. İçime çektiğim nefesin her zerresi aşkken karşımda duran mavi gözlü ufaklığım beni kendine daha çok aşık ediyordu. Bu kadar güzel sevilir miydi? Sevilse bile ben hak edebilir miydim o sevgiyi?
Gözlerim aşkla dolmak isterken dişlerimi sıktım ve gözlerine bakarak onu doyamadan seveceğimi anlatmak istedim. Yıllar geçsin, torunlarımız dahi olsun, ben bu kıza doyamayacaktım. Ben ufaklığımı sevmeye doyamayacaktım, onun tarafından sevilmeye doyamayacaktım. Biz birbirimizi doyamadan sevecektik.
"Ömrüm boyunca başka koku almamamı sağlar mısın?"Kapak tasarımı MelDarcan'a aittir.

Dünyada bayan olarak başka manken kalmadığını düşünmemem içi bi sebep olmadığını düşünmekte haksız mıyım?🤐
Racon gereği asdffhjjkl öyle söyliyince bi komik geldi sjsjd
Aşk güzellikle alakalı değil. Birini seversen o kişi sana güzel gelir. Ama kitap mukommel.
illaret illaret Apr 18
Yeni kitap GÜNEŞ TUTULMASI yayında. Milli sporcu olmak ne kadar gurur vericidir değilmi biri gelip para karşılığı gururunu satın alana kadar. Yaşanmışlıkların değiştirilerek yazıldığı bir hikaye. Hepinizi beklerim.
bsnrkrnx bsnrkrnx Apr 10
Hikayemi okuyup,takip ederek destek olursanız çok sevinirim görüşleriniz benim için önemli 😊
Kardeş gel bizim kuaförde bi kaş aldırmak 3 lira paran yoksa veririm ben sıkıntı etme. İple mi alalım canım ? Sjıwgsıgwuw