NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Abimin Fedaisi

Abimin Fedaisi

2.4M Reads 123K Votes 55 Part Story
Şevval Yelen By sevval_yelen Updated 3 days ago

Emir'in otobüsünü beklerken Alin'e baktım. Kendini sıkıyor, ayağının birini sürekli yere vuruyordu. Sanırım Emir'in karşısında ağlamak istemiyordu. Yolcuların otobüse binmeleri söylenince hepimizle vedalaştı Emir. Bana sarılmışken kulağıma "Alin sana emanet kardeşim." dedi. Alin'e sarıldığında ikisi de gözlerini kapattı ve ikisi de dişlerini sıktı. Emir Alin'in saçlarını öptükten sonra güldü. Kısılan gözlerinde bir damla yaş akarken aynı anda Alin'in de gözünden yaş aktı. İkiside birbirinin gözyaşlarını sildiler.
  "Üzülme!" dedi Emir.
  "Ne üzüleceğim ya! Rahatlayacağım. Başımda karışanım olmayacak." derken içini çekiyordu Alin.
  "Sen merak etme. Ben peşine fedailerimi taktım. Boşuna sevinme. Her adımından haberim olur." diyen Emir zorla gülüyordu. Şu an alaya vurmasalar eminim ki ikisi de ağlardı.
  "Hmm. Baş fedaide Aliş mi?"
  "Yok Barın." dedi Emir bana bakarak.
  
  ***
 
 "Çiçekler her zaman kokar, her zaman onları koklayabilirsin ama sen öyle değilsin. Her an yanımda değilsin, her an kokunu duyamıyorum." dedikten sonra kaşlarını acı ve öfkeyle daha çok çattı. "Yanımdayken başka koku almamamı sağlar mısın?"
 Bu... Bu duymak istediğimden çok daha fazlasıydı. İçime çektiğim nefesin her zerresi aşkken karşımda duran mavi gözlü ufaklığım beni kendine daha çok aşık ediyordu. Bu kadar güzel sevilir miydi? Sevilse bile ben hak edebilir miydim o sevgiyi?
 Gözlerim aşkla dolmak isterken dişlerimi sıktım ve gözlerine bakarak onu doyamadan seveceğimi anlatmak istedim. Yıllar geçsin, torunlarımız dahi olsun, ben bu kıza doyamayacaktım. Ben ufaklığımı sevmeye doyamayacaktım, onun tarafından sevilmeye doyamayacaktım. Biz birbirimizi doyamadan sevecektik.
 "Ömrüm boyunca başka koku almamamı sağlar mısın?"
 
 


23\05\2017 - Genç kız Edebiyatı 1.'si.
 

Kapak tasarımı MelDarcan'a aittir.

Merhabalar, Şeyh'in Günceleri IV adlı fantastik hikayem yayında! Eminim Fantastik Kurgu seviyorsun... O halde neden fantazyanın şarklı yorumunu okumuyorsun? Şarkın masalları sizlerle 😎🤗🤔👺👳🕵️🎩🐒.
Nur-213 Nur-213 5 days ago
Arkadaşlar yeni ve ilk hikayem oy ve yorum yapabilirmisiniz bana destek olun
kanca01020304 kanca01020304 a day ago
3 kadın arasında kalmış Egemen in hayatına göz atmak isterseniz kitabıma bakabilirsiniz.
Abi beni öldürün bu insansa bizim sınıftaki erkekler ne ?????
tulpar1 tulpar1 Jun 18
Genç kurgudaki bu güzel hikayeye muhakkak bir göz atmalısınız. :) https://www.wattpad.com/426620706-giri%C5%9F-bir-kahraman-m%C4%B1-olsayd%C4%B1m
Asi Prenses adında bir kitabım var. Wattys 2017 ye katılacağım bu kitabımla. Bana destek olursanız çok sevinirim. Bana destek olanlara da destek olacağıma emin olabilirsiniz.