NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Abimin Fedaisi

Abimin Fedaisi

1.9M Reads 93.5K Votes 50 Part Story
Şevval Yelen By sevval_yelen Updated May 12

Emir'in otobüsünü beklerken Alin'e baktım. Kendini sıkıyor, ayağının birini sürekli yere vuruyordu. Sanırım Emir'in karşısında ağlamak istemiyordu. Yolcuların otobüse binmeleri söylenince hepimizle vedalaştı Emir. Bana sarılmışken kulağıma "Alin sana emanet kardeşim." dedi. Alin'e sarıldığında ikisi de gözlerini kapattı ve ikisi de dişlerini sıktı. Emir Alin'in saçlarını öptükten sonra güldü. Kısılan gözlerinde bir damla yaş akarken aynı anda Alin'in de gözünden yaş aktı. İkiside birbirinin gözyaşlarını sildiler.
  "Üzülme!" dedi Emir.
  "Ne üzüleceğim ya! Rahatlayacağım. Başımda karışanım olmayacak." derken içini çekiyordu Alin.
  "Sen merak etme. Ben peşine fedailerimi taktım. Boşuna sevinme. Her adımından haberim olur." diyen Emir zorla gülüyordu. Şu an alaya vurmasalar eminim ki ikisi de ağlardı.
  "Hmm. Baş fedaide Aliş mi?"
  "Yok Barın." dedi Emir bana bakarak.
  
  ***
 
 "Çiçekler her zaman kokar, her zaman onları koklayabilirsin ama sen öyle değilsin. Her an yanımda değilsin, her an kokunu duyamıyorum." dedikten sonra kaşlarını acı ve öfkeyle daha çok çattı. "Yanımdayken başka koku almamamı sağlar mısın?"
 Bu... Bu duymak istediğimden çok daha fazlasıydı. İçime çektiğim nefesin her zerresi aşkken karşımda duran mavi gözlü ufaklığım beni kendine daha çok aşık ediyordu. Bu kadar güzel sevilir miydi? Sevilse bile ben hak edebilir miydim o sevgiyi?
 Gözlerim aşkla dolmak isterken dişlerimi sıktım ve gözlerine bakarak onu doyamadan seveceğimi anlatmak istedim. Yıllar geçsin, torunlarımız dahi olsun, ben bu kıza doyamayacaktım. Ben ufaklığımı sevmeye doyamayacaktım, onun tarafından sevilmeye doyamayacaktım. Biz birbirimizi doyamadan sevecektik.
 "Ömrüm boyunca başka koku almamamı sağlar mısın?"
 
 


23\05\2017 - Genç kız Edebiyatı 1.'si.
 

Kapak tasarımı MelDarcan'a aittir.

Yaşanmış ve büyüleyici bir aşk hikayesi okumaya ne dersiniz. Kitap olarak da basılmış hikayemizi okurken, lütfen tüm dünyayla bağlantınızı koparabileceğiniz bir yere geçin ve kendinizi Ahhşk'ın kollarına bırakın. Dünya çapında bir kitap olduğunu göreceksiniz. :)
meryem1516 meryem1516 a day ago
Karakterimiz hem güzel hemde aptal o zaman,hergun aynada gördüğü nin farkına varamayacak kadar.Allah aşkına şu klişelerdrn kurtulun artık
gece-hissi gece-hissi 5 days ago
şimdi güzellik falan demeyin çoğumuz dışını sevmeden içine önem vermiyor
MaviliaSu MaviliaSu May 13
kız hayvan gibi güzel ama hala güzelliğinin farkında değil. Allah'ım atıyorum kendimi
tuhcici tuhcici 3 days ago
barbaradan artık gına geldi yav başka kadın mı yok :D.D ben onu yalnızca masal olarak düşünebiliyorum artık aksini algılayamıyorum
https://www.wattpad.com/story/105195136-koruma-wattys2017 KİTABIMA BAKARMISINIZ ... BEĞENECEĞİNİZİ UMUYORUM . :)