NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
UYUMSUZ PRENSES(Düzenleniyor  )

UYUMSUZ PRENSES(Düzenleniyor )

306K Reads 16K Votes 58 Part Story
BUSE By nigrum_margarita Updated a day ago

Vampir , Kurt adam , Dört elemente hükmetmek hepsi bir birinden özel güçler. Bu konuda ödüllendirilmiş olmalıyım çünkü bu saydığım güçlerin hepsi bende var ve bu dünya da benim tek bir örneğim daha yok . Aslında ödüllendirilmemiştim ben lanetlendirilmiştim . 

Herkes gücümün farkında ve benim için kötü planları var . Gücümü almak isteyen benciller . Pekala güçlerimi seviyorum . Ama ne biliyim eğer insan olsaydım . Hiç bunlarla uğraşmak zorunda kalmazdım . Arkadaşımın sevgilisinin hayatı için değilde Sevgilisinden ayrıldı diye onun üzülmemesi için elimden geleni yapardım . Belki gecenin üçünde kafam eser ve evin ortasında delilerce dans ederim . Sabah kahvaltıda kan içmek yerine ılık belki sıcak kahvemi yudumlardım . Ve ruhen yorulmama gerek kalmazdı . Ben sevdiklerim acı çekecek korkusuna değil de bu dizi bu sezon umarım finale girmez diye korkular yaşamak istiyordum .Ergen kızın teki olurdum belki . Ah ben ergenliğimi bile yaşayamam ki . Tamam insan olmayı geçtim . Ya kurt ya vampir ya da ne biliyim büyücü olabilirdim . Niye böyleydim . Bu bana bir lütuf olarak düşüne bilirsiniz . Eğer bütün hayatımı saklanarak geçirseniz bu bir lütuf olmaktan çıkar . Ya sana verilen bu özel güçleri kullanamadıktan sonra ne anlamı var onlara sahip olmanın . Ben bu güçlerimi on sekiz yaşına kadar saklayarak geçirmiştim . Buraya geleli ise sadece bir kaç ay oluyor ve ben daha güçlerimi tam anlamıyla öğrene bilmiş değilim . Umarım Vampir okulu benim hayatımı değiştirir . Herkes bana Melez Prenses diyor ama ben kendimi Uyumsuz Prenses olarak adlandırdım .

dilbertsnck dilbertsnck Aug 27, 2016
Başarılarının devamını dilerim. Allah yolunu açık ve aydın eylesin.
aloneanqel_1903 aloneanqel_1903 Jul 13, 2016
ARKADASLAR YENI KITAP YAZYRM KONUSU VAMPIR "YARATIKLAR LISESI" GUZEL BIR KITAP OKURSANiz COK SEVONIRIM 😘😘😘
Kubratrk97 Kubratrk97 Jul 29, 2016
Bence Wattpad'deki bu hikayeyi beğeneceksin: " BEN Bİ OWENİM   Yazarı: null http://my.w.tt/UiNb/gE8eGCuOov kitabımı okur musunuz 😊
ssddee ssddee Jul 25, 2016
ARKADAŞLAR YENİ BİR KİTAP YAZIYORUM LÜTFEN OKUYUP VOTELER MİSİNİZ AMAN BENDEN NE OLACAK DEMEYİN BENIM İÇİN BİRİNİZ BİLE ÇOK DEĞERLİSİNİZ. KİTABI PROFİLİMDE BULABİLİRSİNİZ.
ilker4545 ilker4545 Jul 07, 2016
arkadaşlar kitabimi okursanız sevinirim adı safkan vampir
cooltears cooltears Jul 12, 2016
Hiç paragraf yok? Canım sıkıldı, okumadım bile. Neyse, ellerine sağlık.