Opowiadanie Yaoi (slash) - Ogień i woda

Opowiadanie Yaoi (slash) - Ogień i woda

166K Reads 12.4K Votes 28 Part Story
genuine22 By genuine22 Completed

Na świecie kilkadziesiąt lat temu pojawiły się osoby z tajemniczymi mocami. Każdy z nich potrafił manipulować jednym z czterech żywiołów. Aby zapobiec walkom, świat został podzielony na cztery rodzaje miast. Są to miasta: ognia, wody, ziemi i powietrza. Co roku w każdym z miast odbywa się Uroczystość Wyboru, na której młodzi ludzie dowiadują się, czy są jednymi z Aliquid, czyli władających żywiołem. Aby zapobiec wojnom między żywiołami ustalono pewną tradycję. Z każdego rodzaju miast, trzech Aliquid zostaje transferami i trafia do miasta innego żywiołu.

W Aquem, największym mieście wody, żyje młody chłopak o wielkiej mocy. W przeciwieństwie do innych odkrył swój dar długo przed osiemnastymi urodzinami. Podczas Uroczystości Wyboru zostaje przydzielony do Ignem, miasta ognia. Razem z Elinem, dwa lata starszym Ignisem, zmierza do nowego domu, w którym czeka go wiele niespodzianek.

kora230 kora230 May 27
Znalazłamto opowiadanie kiedyś i nie wiedziałam co to yaoi, więc klikłam i zaczęłam czytać...okazało się genialne, gfyby nie było yaoi to byłoby to jedno z najlepszych opowiadań jakie czytałam, ale i tak jest spoko pomijając sceny "milosne" 😉
Sojin_ Sojin_ Apr 28
Ten moment kiedy wracasz tu po raz 5 i nadal ci się nie nudzi ( ´ ▽ ` )ノ
Chyba pobiłam rekord... czytam to dosłownie po raz 10... już nie wspominając o tym jak bardzo serce mi krwawi, ponieważ nie ma trzeciej części ;-; Wciąż to kocham <3
Czytam po raz pierwszy. ✌ Trafiłam tu przez dobre opinie w internecie i mam nadzieję, że się nie zawiodę. 😁
modgud modgud Apr 02
Jeju, pamiętam, że kiedyś to czytałam, ale nie wiem, o czym dokładnie to było, więęc... Witam drugi raz xD
- - Jul 02, 2016
Tak trochę mi przypomina ,,Igrzyska Śmierci" czy ,,Niezgodna", coś czego fanką nie jestem, szczególnie pierwszego, ale okey, przeżyję.