NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Opowiadanie Yaoi (slash) - Ogień i woda

Opowiadanie Yaoi (slash) - Ogień i woda

160K Reads 12.1K Votes 28 Part Story
genuine22 By genuine22 Completed

Na świecie kilkadziesiąt lat temu pojawiły się osoby z tajemniczymi mocami. Każdy z nich potrafił manipulować jednym z czterech żywiołów. Aby zapobiec walkom, świat został podzielony na cztery rodzaje miast. Są to miasta: ognia, wody, ziemi i powietrza. Co roku w każdym z miast odbywa się Uroczystość Wyboru, na której młodzi ludzie dowiadują się, czy są jednymi z Aliquid, czyli władających żywiołem. Aby zapobiec wojnom między żywiołami ustalono pewną tradycję. Z każdego rodzaju miast, trzech Aliquid zostaje transferami i trafia do miasta innego żywiołu.

W Aquem, największym mieście wody, żyje młody chłopak o wielkiej mocy. W przeciwieństwie do innych odkrył swój dar długo przed osiemnastymi urodzinami. Podczas Uroczystości Wyboru zostaje przydzielony do Ignem, miasta ognia. Razem z Elinem, dwa lata starszym Ignisem, zmierza do nowego domu, w którym czeka go wiele niespodzianek.

kora230 kora230 May 27
Znalazłamto opowiadanie kiedyś i nie wiedziałam co to yaoi, więc klikłam i zaczęłam czytać...okazało się genialne, gfyby nie było yaoi to byłoby to jedno z najlepszych opowiadań jakie czytałam, ale i tak jest spoko pomijając sceny "milosne" 😉
Sojin_ Sojin_ Apr 28
Ten moment kiedy wracasz tu po raz 5 i nadal ci się nie nudzi ( ´ ▽ ` )ノ
Chyba pobiłam rekord... czytam to dosłownie po raz 10... już nie wspominając o tym jak bardzo serce mi krwawi, ponieważ nie ma trzeciej części ;-; Wciąż to kocham <3
modgud modgud Apr 02
Jeju, pamiętam, że kiedyś to czytałam, ale nie wiem, o czym dokładnie to było, więęc... Witam drugi raz xD
- - Jul 02, 2016
Tak trochę mi przypomina ,,Igrzyska Śmierci" czy ,,Niezgodna", coś czego fanką nie jestem, szczególnie pierwszego, ale okey, przeżyję.
nambek nambek May 12, 2016
To było moje pierwsze opowiadanie jakie przeczytałam na wattpadzie i bardzo mnie nim wciagnełas ;-) uwielbiam <3