Introducing Tap by Wattpad!
Discover addictive chat stories from your favourite Wattpad writers that will make you go 😮😍🔥
CHECK IT OUT
Yeraltı Güneşi

Yeraltı Güneşi

232K Reads 9.1K Votes 17 Part Story
Şevval By hunterwinchester Updated Feb 23, 2016

Bundan asırlar önce, bir maden kazası sonucunda yeraltındaki işçiler nefes almakla kendi kanında boğulmak arasındaki ince çizgide yürüyorken keşfettikleri uçsuz bucaksız arazi  onlar için bir umut ışığı oldu. 
  Bu şansı en iyi şekilde değerlendirerek orayı kimsenin adını dahi duymadığı, yerin metrelerce altındaki bir şehir haline getirdiler. Groundiam adını verdikleri şehirde herkes mutluydu. İnsanlar yeryüzündeki gibi bencil değildi ve iyi yetiştirilmişlerdi. Ancak, bu sevgi dolu insanların kalbine bir şey serpiştirmeyi unutmuşlardı, tutkuyu ve bağımsızlık içgüdüsünü...
  Tekdüzeliğin aşılandığı Groundiam'da, monoton bir hayat yaşamaktan bıkmış ve özgürlüğe ulaşmak için çabalayan sadece tek bir kişi vardı; Melanie. Melanie ta ki gizemli adamla tanışana kadar kendisini diğer herkesten farklı sanıyordu. Oysa vatan haini olan başkalarının da olduğunu öğrendiğinde her şey değişecekti.
  Ve Melanie ''yukarıdaki'' dünyadan bahsetmenin bile yasak olduğu şehirde, gökyüzünü bir kez olsun görebilmek için her şeyi göze almaya hazırdı.

Arkadaşlar Ben Sayfamda Kitap Yazıyorum Harry Potter Ve Kayıp Kardeş Okuyun Lütfen
BuseNazZALP BuseNazZALP Jan 24
Fantastik severler kesinlikle kitabimi okumali, okumayanlar cok sey kaybeder ;)
BuseNazZALP BuseNazZALP 2 days ago
Merhaba arkadaşlar. Ben de fantastik ve aşk dolu bir kitap yazıyorum ve her bölümde heyecan gitgide artıyor. Okumazsaniz gerçekten çok şey kaybedersiniz. Apayrı bir hikaye ve kesinlikle okumalisiniz. Şimdiden teşekkürler :)
brkalparslan brkalparslan 7 days ago
Arkadaşlar kitabımı okurmusunuz sevebileceğiniz düşünüyorum..
_blk_kz_ _blk_kz_ Jan 21
Daha yeniyim rica etsem kitabım" kırmızı defter " ı değerlendirip beni takip edermisiniz
xxchimchimx xxchimchimx Jan 03
Kitabı sadece eleştirmek için okuyan insanlar var.Ne yazık...