Yeraltı Güneşi

Yeraltı Güneşi

259K Reads 10.5K Votes 17 Part Story
Şevval By hunterwinchester Updated Feb 23, 2016

Bundan asırlar önce, bir maden kazası sonucunda yeraltındaki işçiler nefes almakla kendi kanında boğulmak arasındaki ince çizgide yürüyorken keşfettikleri uçsuz bucaksız arazi onlar için bir umut ışığı oldu. 
 Bu şansı en iyi şekilde değerlendirerek orayı kimsenin adını dahi duymadığı, yerin metrelerce altındaki bir şehir haline getirdiler. Groundiam adını verdikleri şehirde herkes mutluydu. İnsanlar yeryüzündeki gibi bencil değildi ve iyi yetiştirilmişlerdi. Ancak, bu sevgi dolu insanların kalbine bir şey serpiştirmeyi unutmuşlardı, tutkuyu ve bağımsızlık içgüdüsünü...
 Tekdüzeliğin aşılandığı Groundiam'da, monoton bir hayat yaşamaktan bıkmış ve özgürlüğe ulaşmak için çabalayan sadece tek bir kişi vardı; Melanie. Melanie ta ki gizemli adamla tanışana kadar kendisini diğer herkesten farklı sanıyordu. Oysa vatan haini olan başkalarının da olduğunu öğrendiğinde her şey değişecekti.
 Ve Melanie ''yukarıdaki'' dünyadan bahsetmenin bile yasak olduğu şehirde, gökyüzünü bir kez olsun görebilmek için her şeyi göze almaya hazırdı.

 • distopik
 • distopya
 • wattys2015
SerrkanB SerrkanB Nov 09
Kitabımızın ilk bölümü çıktı buyurun yorumlarınızı bekliyoruz
eylll_3 eylll_3 Aug 03
Yeni kitap yazdım ve devamı da gelecek isteyen profilimde okuyup bana destek olabilir💕💕💕
seher_17 seher_17 Jul 24
Burayı da reklam panosu yapmışsınız. 
               Tebrikler, tebrikler, tebrikler.
Sihirli şehir adlı filmden esinlenilmiş 
               Içinde gelişecek olayları bilemem ama konu ayni
FANTASTİK SEVERLERİN BİR SANŞ VERİP BÜYÜK Bİ KEYİFLE OKYABİLECEĞİ BİR HİKAYE ŞANS VERİN DERİM .https://www.wattpad.com/myworks/119982971-nefti
Merhaba Rüya gibi bir aşk kitabımı okursan çok sevinirim.