Salut azi e prima mea si de scoala sper ca totul va fi bine si ca o sa ma inteleg bine cu toți mam trezit si mam facut rutina si am plecat jos pentru ca eram in întîrziere M(,Mama ta).mneata hai la masa N(prescurtată de la n/t ).scuze dar sunt în întîrziere M.ok pa N.pa mama te iubesc M.si eu Te-ai urcat de motor si ai plecat spre scoala Asa aratai tu pe motocicleta si asa erai inbracata:
¡Ay! Esta imagen no sigue nuestras pautas de contenido. Para continuar la publicación, intente quitarla o subir otra.
În drum spre scoala la o trecere de pietoni mergeai un copil eu ne fiind atentă la semafor cind vad copilul m-am speriat îngrozitor de tare si nu mai puteam pune frînă asa va am facut o curba brusca prezint controlul motociclete si căzînd renumita putin stai jos vreo 5 minute si vezi pe cineva venind spre tine X(persoane care a venit la tine).esti bine N.dada nu am nimic sunt în întîrziere trebuie să plec X.dar esti rănită N.si .... Te-ai luat motocicleta si te-ai dus direct la scoala Ajunsă acolo ai văzut cum se băteau 2 baieti si intre ei sa băgat o fata si unul din ei ea dat un pumn tatei ea căzînd X.vezi ce ai facut tu Y.eu ...trebuie să te lovesc pe tine Si sau luat la bătaie din nou tu te-ai băgat intre ei dindui un pumn celui care a lovito pe fata aia Y.esti nebună N.nu tu primu ai lovito pe ia si trebuia sa primesti o lecție Y.acum vei regreta N.sa te vad Ai început să va bateti tu deja fiind rănită el tea lovit la mina unde erai ranita N.ah Dar nu te-ai dat bătută tu ai cîștigat lupta după te-ai dus la fata aia N.esti rănită Z.nu sunintaacZmultumesc ...pe mine ma cheamă Eva N.incintata N/T După te-ai dus la baiatul cu care te-ai batut N.acum ai inteles ca nu trebue sa te pui cu o fata Y.da eu sunt jimin N.eu sunt N/T încîntată J(jimin).si eu esti noua aici N.da acum trebuie sa plec pa ne mai vedem J.ok pa Am fost la director care mea dat orarul si mea arătat clasa Am intrat in clasa si l-am văzut pe jimin si te-ai dus la el N.hei pot sa stau cu tine în bancă J.da normal N.ce oră avem J.coreana N.firar de ce nu ceva mai usor J.asa e veata oricum voiam să te întreb dacă team rănit azi N.nu e ok sunt obisnuita J.adica N.am mai fost rănită J.ok Să sunat la ora După 5 minute a venit profesorul... P(profesorul).buna copiii eu sunt JONG JONKOOK SI de azi o sa facem coreana impreuna si as vrea sa va completati cu mine ca si cu unul dintre voi Elevii.fuma domnule profesor P.vad ca avem o eleva noua poti sa te prezinți N.sigur sunt N/T si de azi voi studia coreana cu dumneavoastra 😑 Tu stăteai cu capul în jos cind ti l-ai radical l-ai văzut pe acel om care a venit la tine cind ai cazut cu motorul P.nu inteleg nu îți place ca o sa faci ore cu mine N.cam asa ceva P.stai tu esti tipa aia care a făcut accident azi dimineata N.da si P.voiam să te întreb cu te simti N.sunt bine ..... P.poti lua loc Te-ai aseza si ura a început P.i sa treaca un elev la tabla pentru a face exercițiul 3 pagina 14 P.o sa treaca la tabla N/T Te-au dus la tabla dar nu stieai ce trebuie sa faci a venit profesorul la tine si din greseala tea atins la mina unde erai ranita N.ah P.esti ok N.dada nam nimic P.atunci de ce ai oftat N.nimic care să va privească pe dumneavoastra Sa sunat la pauză iar tu aca jimin si rm(x)ati fost chemați în cancelarie D(directorul).buna elevi cred ca stiti de ce vam chemat aici N.da ar elegatura cu bateria de azi dimineata Pc(p coreana).tu ai reusit în 30 de min.sa faci accident cu masina si sa te si bati N.da si nu e nimic special Pc.fetito tu nu esti întreaga la minte N.sunt de ce întrebi vrei sa iti dau si tie putina D.cit tupeu sa ia sa vb asa cu profesorul tău N.eu vb cu el ca si cu unul dintre noi nu asta ati vrut domnule jk Jk(în loc de Pc).da dar nu atît de vulgar N.da bine D.deci ce averi de spus despre bătaie de dimineata N............ J.eu si rm de băteam pentru ca ambii o placem pe eva si neam luat la bătaie pentru ia eva sa băgat intre noi si din greseala eu i-am dat ei un pumn si m-am luat dar la bătaie cu rm iar N/T a venit intre noi si mea dat un pumn si am început să ne batem ......dam atît D.deci vrei primi o oră de detenție dar fiecare va avea alt profesor si veti fi în cabinete diferite ca sa nu va luati iar la bătaie N/t o sa stea cu jk ,eva o sa stea cu irina ,jimin o sa stea cu jin si rm o sa stea cu jhope Noi.bine larevedere Am plecat la ore ultima aveam sportul eu am vrut sa mea la magazin sa imi iau o apa cu motocicleta ca sa vin mai repede întârziind la ora am venit cu motocicleta direct pe terenul de scort Ps.(Profesorul de sport).domnisoara nu se cuvine să întîrziat la ora mea si sa mergeți cu motocicleta pe teren N.nu imi pasa zi mersi ca am venit Ps.eu sa iti multumesc tie treci si fa 10 flotari acum N.Sigur poate sa fac 100 Ps.team zis sa faci 10 foltari N.sigut Ai facut 10 flotari cu mina dreaptă pentru ca stinge era rănită N.sunteti mulțumit Ps.da dar stii ca puteai sa faci cu 2 mini nu cu una N.stiu După sport te-ai dus la detenție... Acolo il vezi pe jk Jk.ea loc N.stiu doar nu crezi ca o sa stau in picioare Jk.poti sa iti faci temele pe acasa N.nu am chef Jk.da ce ai tu chef sa faci N.sport Jk.cum vrei sa faci sport daca ai întîrziat la sport N.si tot vreau sa fac sport Jk.poti sa faci după detenție acum ia loc N.ok Peste ceva timp Jk.tu chear nu ai nimic de facut doar stai si te uiti pe fereastra aia N.ce iti pasa tie de ce fac eu Jk.auzi nu esti cam tipărite N.asa sunt eu îți place nu îți place nu vreau sa ma schimb Jk.ai cuvintele la tine dar nu ma impresionezi pe mine N.si Jk.......... Jk vine la mine si ma apuca de mina stingha si vrea sa imi zice ca va dar eu in trage mina înapoi pentru ca ma atins la rana N.Lasa ma Jk.ce ai la mina N.nimic Jk.aratami N.nu Jk.mai primesti 2 ore de detenție daca nu imi arăți N.ok iau arătat rana Jk.asta e de dimineata N.da si Jk.esti nebună cum ai stat cu mina asta rănită pînă acum N.nu e treaba ta Jk.ba e treaba mea sunt profesorul tău N.si Jk.fai la sora medicală ca sa te bandajeze N.nu merg Jk.dc N.pentru ca asa vreau eu Jk.vei merge de vrei de nu vreu Jk ma dus cu forta la sora medicală După ce mă bandajat Jk.poti pleca acasa sa terminat detenția N.ok pa badaranule( ai zis ma incet ) Jk.pa sa stii ca team auzit N.ma bucut Cînd esi din scoala te-ai asigurat că nu e nimeni si te-ai scos bintul de la mina si l-ai aruncat dar nu te-ai uitat bine jk era în spatele tău si tea văzut după ai plecat pe terenul de sport sa te antrenezi ******************************** ₩₩₩₩₩₩₩₩₩₩₩₩₩₩₩ ******************************** @@@@@@@@@@@@@@@ ******************************** $$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ Am început o carte noua sper sa va placaceiea ce scriu 🙃🙃🙃😔😔💜💜💜💜❣