Kapitola III.

6 0 0

První láska

Jednou jsme s taťkou a mamkou letěli  do Švýcarska kvůli tomu, že tam měl taťka schůzku se svým pracovním partnerem.

Přijeli jsme a už ve dveřích nás vítali.

Ubytovali jsme se u nich a já dostala pokoj s jejich nejstarším synem. Jmenoval se Marcus. Byla jsem znepokojena, že nemám soukromí, ale protože byl hezký, tak mi to zas tak nevadilo.

Byl strašně přátelský a povídali jsme si celou noc. Druhý den jsem se šla ráno vykoupat. Relaxovala jsem ve vaně a na jednou tam vrazil Marcus, že si potřebuje něco vzít. Neměla jsem pěnu, takže bylo vše vidět. Vzal tu věc a chtěl se mi omluvit, ale když se podíval a všiml si toho, tak tu věc pustil a jen stál a nechápavě na mě koukal. Začala jsem křičet a on hned odešel.

Vylezla jsem z vany a nevěděla co dělat. Bála jsem se.

Po 20 minutách jsem vylezla z koupelny a on na mě čekal v pokoji. Chtěl abych mu vše vysvětlila. Tak jsem mu vše řekla a on to pochopil. Od toho dne se ke mě choval jako k holce a ne jako k nějakému kámošovi.

Vydali jsme se na večeři a on si sedl vedle mě. Položil mi ruku na stehno a já celá zdřevěněla. Celou dobu jsem na něj musela koukat, protože byl prostě úžasný.

Když jsme se vrátili domů tak jsem chvíli byla s rodinou v kuchyni a pak se vydala do sprchy. Otevřela jsem dveře a tam byl nahý Marcus. Celá jsem zrudla a utekla. Když vylezl tak mi řekl, že mu to nevadilo a že se mu líbí mé chování. Seděl vedle mě na posteli a pomalu se přibližoval. Začala jsem ho líbat. Nebyl žádný sex, jen jsem ležela na jeho hrudi a spali.

Ráno jsem se probudila a on tam nebyl. Šla jsem do kuchyně a mamka mi řekla, ať si sbalim věci, že odjíždíme dřív. Odjeli jsme a ani jsem se nestihla s Marcusem rozloučit.

Naštěstí jakmile jsem přijela domu, tak si mě přidal na Facebook a začali si psát. Byla jsem z něho unešená. Psal mi, že mu nevadí, že pořád vypadám jak kluk, že záleží na tom co je uvnitř. Ještě žertoval o tom, že když jsem byla dříve kluk, tak vím, co se klukům líbí. Jako holka jsem byla stále panna a bála jsem se prvního sexu. Nevěděla jsem co od toho čekat.

Po nějaké době ke mě Marcus přiletěl. Oba jsme byli zamilovaní. Hned první den mě pozval do luxusní pražské restaurace. Užili jsme si pěkný večer. Jakmile jsem přijeli domu, zažila jsem s ním své poprvé. Bylo to úžasné. Nevadilo mi, že je o 3 roky starší.  Byl úžasný a já ho milovala.

Ashley G.Přečti si tento příběh ZDARMA!