od razu mówię że nie umie w rapy XD
Pierwszego wersa już nawijam
niczego tutaj nie omijam
Perfekcjonista? to moje drugie imię
Sława, pieniądze, po to właśnie żyję
Totalna czilera i utopia
na oceanie spokojnym medytuje
Kurwa kto mi zabrał wiosła
Nikt mi mojej bajki nie zepsuje
z głową w chmurach wiecznie chodzę
Proszę, nie ściągaj mnie spowrotem
Dlaczego mnie nie słuchasz?
Tylko kłody pod nogi rzucasz
ja chcę tylko coś osiągnąć
lecz na laurach nigdy nie osiąść
Good newsy ci przekazuje
kolejnego wersa już nie wklepuje
dziękuję
NOMINUJE:
KINIOL69
Kotek_miau_miau
Nyt3Note3
i
Atonouska bo tak i masz coś napisać
