Buna sunt iza si am 16 ani si locuiesc in bucuresti sunt buna prietena cu exploit si cei lanti locuim intro fel de vila adica toti 10 eu cu exploit
Ioana cu gami
Pein si miriana.
Selly si smara
Dia si alvarez
Eu cu exploit suntem doar prieteni camera mea e fata in fata cu alu exploit
Stam toti in linving si vorbim pana se face 23:00 apoi mergem toti la culcare
Imi iau pijamalele si ma bag in pat iar eu imediat am atipit
(De dimineata)
Ma trezesc la ora 10:30 sunt in intarziere la facultate iar eu ma duc la selly si il intreb daca ma poate duce la facultate
Eu:selly ma poti duce si pe mine la facultate
Se:sigur
Eu:ms
Exploit se trezeste si se uita cu o privire foate ciudata la mine si selly
Eu:andi esti bine
Se:frate esti bine
Ex:daaaaaa
Ma duc dupa andi la bucatarie si il intreb
Eu:andi esti bine ca ai patit
Ex:nimic
Eu:sigur
Ex:da stai linistita
Eu :bine pa
Ex :pa
Nu stiu ce are andi dar sper sai treaca
Am ajuns la facultate iar acolo era una care... pe nume madalina care e o nesuferita
Ma:uite cine a venit
Eu:te apuca
Ma:ha ce amuzant
Dupa acea am lasato si am plecat la ora
Am ajuns acasa iar exploit statea pe tell si noi neam imbratisat dupa acea mam dus si mam schimbat in bijamale pentru ca eram obosita
Dar atuncea a venit exploit si ma intrebat
Ex:hei iza sti suntem prieteni de 4 luni si imi cam place te tine vrei sa fii iubita mea
Eu:da normal ca vreau
De atunci iza si cu andi sia cumparat propia lor casa si au trait fericiti pana a facut copiii😂😂😂❤️💪
