Kapitola 1.

7 0 0
                                        

Pondělí 29. Listopadu 2006

Zase prší a já zase čekám na autobus. Dneska to byla nuda, ta káča z devítky mě zase provokovala.

Mika přijela domů, hodila si věci na křeslo a šla do kuchyně, udělat oběd Buffovi a sobě.

,,Tak tu máš ty můj hafane" Mika se na Buffa usmála a Buff se pustil do jídla.

Už se nemohla dočkat až si dá něco teplého, celý den nejedla, hledala totiž další oběť. Samozřejmě ji našla, je to lehké, protože každý dělá hříchy.

Vyhledala si paní Albusovou, pracovala jako prodavačka na benzínce. Už 2 roky brala drogy, týrá svoje 4 děti a jednou bezdůvodně zabila svého papouška.

Tohle Mika nesnášela ze všechno nejvíc, zabíjení a týrání zvířat.

Měla ještě tři úkoly než tuhle misi splní, zapsat oběť do deníčku, říct to šéfovi a zabít oběť.

Dnes v deset hodin se vloupe do jejich bytu, jsou v malém a starém podnájmu, který je na konci města. Vstoupí do ložnice a potichu zabije oběť. To Mika umí nejlépe, proto ji nikdy nikdo nechytil.

No jo.. Ale co ty děcka? Určitě budou v tom málem pokoji.

Mika se na chvilku zamyslela.

,,Mám je tam nechat, nebo je taky zabít? Tak je odvedu k šéfovi, snad s tím nebude problém.."

,,Vždyť je to její fotr, ten to bude chápat a navíc ta jeho milenka chtěla děcka."

Začala si zapisovat do deníčku, milovala tuhle práci, 10 tisíc za 1 oběť. Pro ní to bylo ideální. Žila sama se psem Buffem a kočkou Blackie, v malé vile se zahradou.

Buff byl bílý Labrador s hnědými oči a Blackie Norská lesní kočka.

Deník
Leona Albusová
Věk: 48 let
Zaměstnání:Prodavačka na benzínce
Hřích: Drogy, alkohol, domácí násilí
Smrt: Ubodání nožem

V devět vyrazila za Milanem, jejím fotříkem.

Měl budovu v centru města, k tomu vlastnil ještě Strip bar, který byl dole a nahoře byla jeho kancelář.

,,Čau, mám další oběť" Mika vešla do kanceláře, kde seděl Milan, občas si po táhnul z doutníku a četl noviny.

,,Kolikrát jsem ti říkal, že ten čokl sem nemůže." Podíval se na Buffiho.

,,Jseš nějakej nervózní ne? Co je to s tebou?"

,,Už se o tom píše, jak osoby beze stopy mizej.. Co když tě najdou, nechci aby moje dcerka šla do basy."

Milan vstal z židle a objal Miku.

,,Neboj tati, nejsem blbka abych se takhle prozradila." Odpověděla Mika

,,Dobře, teď mě omluv, mám nějakou práci, tak ti držím palce." Usmál se na Miku a zabouchl za sebou dveře.

Mika si ze skříňky vzala nožík, kterým měla v plánu zabít její dnešní oběť. Pak si všimla malé pistole hned vedle o trošku většího nože. Zvedla ji a chvilku si pistol prohlížela. Potom si jí zasunula do kapsy. Co když se jí bude hodit? A táta ji určitě moc nepoužíval, nevšimne si toho.

Do vaku si dala nožík, rtěnku, mobil a klíče od vily. A mohla vyrazit.

Za půl hodiny byla na místě. Zaparkovala v uličce vedle bytovky, aby jí nikdo neviděl. Oba vyskočili z auta a šli za dům.

Vzdej toTempat cerita menjadi hidup. Temukan sekarang