Szczerze nie wiem jak się przywitać. Napisać hej , część siemanko , a może i nawet eluwina. No nie ważne po prostu pominiemy to.
Według mnie ta książka , ten pomysł jest najlepszy na jaki wpadłam. Długo myślałam nad dym czy to opublikować.
Chyba nie muszę pisać co zdecydowałam wybrać.
