k͓̽r͓̽ót͓̽k͓̽i͓̽ w͓̽s͓̽t͓̽ęp͓̽ ?¿

21 2 0
                                        

Szczerze  nie wiem jak się  przywitać.  Napisać hej , część  siemanko , a może  i nawet eluwina. No nie ważne  po prostu pominiemy to.

Według  mnie ta książka  , ten pomysł  jest najlepszy  na jaki wpadłam. Długo  myślałam  nad dym czy to opublikować.
Chyba nie muszę  pisać  co zdecydowałam wybrać.

You've reached the end of published parts.

⏰ Last updated: Oct 26, 2019 ⏰

Add this story to your Library to get notified about new parts!

HeLL in EARthStories to obsess over. Discover now