Imediat dupa ce am auzit cuvintele alea mi-am adus aminte...
Flashback
Y:"Hahaha....ai fost foarte buna!"
S:"Si tu!"
Inapoi in prezent
Nenorocitule! Spun plangand cazand la podea....cazandu-mi din mana testul de sarcina.....
S:"E-e numai vina ta, Young! Tu mai dus in club in noaptea aceea! Nu te voi ierta nicioadata!"
Heyyyy....am inceput o noua carte...acum asta a fost doar o mica secventa din carte...vine introducerea si actiune :))))
