Pers. Rosja
Jestem debilem.
Kocham Polskę.
Ukraina to jebany debil.
Białoruś to jebany zboczeniec
A Ameryka... Wsumie nie mam po co się do niego przyczepić meh...
Jest nawet spoko, ale to tym jak chciał zgwałcić Polskę... Nie daruję mu tego cx. A teraz przepraszam, idę go zajebać cx
+++-+-+-+-+-+---------+-+-+-+-+--+
:)
