Rosja, ty debilu.

537 28 5
                                        

Pers. Rosja

Jestem debilem.
Kocham Polskę.
Ukraina to jebany debil.
Białoruś to jebany zboczeniec
A Ameryka... Wsumie nie mam po co się do niego przyczepić meh...
Jest nawet spoko, ale to tym jak chciał zgwałcić Polskę... Nie daruję mu tego cx. A teraz przepraszam, idę go zajebać cx

+++-+-+-+-+-+---------+-+-+-+-+--+
:)

Poooolen~Geschichten, die süchtig machen. Entdecke jetzt