•두 별처럼•
" -...noi...suntem ca două stele.
Mă uitam în ochii lui cu blândețe.Vântul puternic îmi sufla părul în față.Îl iau şi îl aşez cu greu apoi îmi fac curaj şi îi spun:
-...două stele...nimic mai mult.
Bună! Sunt Medeea şi aceasa este prima mea carte. Dacă există greşeli îmi pare foarte rău dar csf.
Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
Această carte este despre Soo Min o tânără de 17 ani din Coreea de Sud. Este o fată retrasă, ascultă muzică mereu crezând că o va ajuta dar nu este aşa. Într-o zi un băiat din clasa ei încearcă să se împrietenească cu ea dar va dura mai mult până îi va câştiga încrederea. Pe băiat îl cheamă Kim Gyo Lee. Soo Min arată cam aşa:
Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
Iar Kim Gyo Lee cam aşa:
Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
Pozele acestea ar mai putea fi folosite în carte deci Sorry! După ceva timp aceşti încep să se înțeleagă bine iar băiatul simte ceva mai mult pentru fată dar sentimentul nu e reciproc(aflii şi în descriera carții).