Edův pov.
,,K-kdo jsi?'' zeptal jsem se neznámého muže, který se vedle mě zrovna probudil. Měl černé vlasy a nos připomínající ptačí zobák. Nechápavě se na mě podíval a pak se zasmál. ,,Dobrý vtip, Ede. Podruhé ti na to už neskočím.''..Ed? Kdo je Ed? Kde to vlastně jsem? Kdo jsem? Nic si nepamatuju...
,,Kdo je Ed? A kdo jsi ty?'' Neznámý muž se přestal smát. ,,Ty nevíš kdo jsem? Ani nevíš kdo...ugh...jsi Edward Nygma. A já jsem Oswald Cobblepot, tvůj přítel.''
Edward Nygma...Oswald Cobblepot...ani jedno jméno mi nepřijde povědomé. ,,Já si nic nepamatuju, Oswalde. Vůbec nic.'' Smutně se na mě podíval. ,,Co je zelené a pak červené?''
,,To je hádanka?'' řekl jsem po pár minutách ticha a nechápavě jsem se na něho podíval. On jen kývl hlavou a já jsem se snažil přijít na správnou odpověď. ,,J-já nevím...'' ani nevím proč je ta hádanka tak důležitá. Ale podle jeho výrazu je asi hodně důležitá. ,,Co se ti to sakra stalo? Včera si byl úplně normální a teď...musíme přijít na to, co se ti stalo. Musíš si na mě vzpomenout.''
Pohladil mě po tváři a...políbil mě?! Odstrčil jsem ho, možná až moc silně. ,,Promiň! Jen jsem nevěděl že jsme si zas tak blízcí...'' nervózně jsem se zasmál a zrudl jsem.
,,Doufal jsem, že když tě políbím, tak si na mě vzpomeneš. Ale asi to tak nefunguje.'' po tváři mu tekly slzy. Cítil jsem se špatně. To jsem pro něho tak důležitý?
Oswaldův pov.
Nechápu to...muž, který mi každý den říkal, jak moc mě miluje na mě zapomněl. Muž, kterého jsem si chtěl vzít a strávit s ním celý svůj život se na mě teď dívá, jako kdyby mě viděl poprvé. Musím zjistit, co se mu stalo. Chci svého Eda zpátky.
ČTEŠ
Remember [Nygmobblepot]
FanfictionEdward Nygma se jednoho dne probudí vedle...počkat...kdo to vedle něho vlastně spí?
![Remember [Nygmobblepot]](https://img.wattpad.com/cover/177594375-64-k209341.jpg)