Откачен Понеделник

7 0 0
                                        

Сутринта станах и навън беше толкова студено и имаше много сняг повече от 15 см. Слязох да се оправям, но с мама отново се скарахме, заради това какво да облека. Сто пъти ми каза, да се оправя по-бързо, защото сме щяли да караме по-бавно, защото има много сняг. Добре де ми аз исках да закуся поне една сутрин и просто не я слушах и се оправях. Днес имах тест по английски, но госпожата беше забравила и просто не правихме отложихме за сряда. Днес оцелих едно момче с топка сняг във врата. Той е мое бившо гадже. С него още не сме изгубили напълно тръпката или по скоро аз😂😂😂. Но това да остане в тайна. Хаха. Та така. Учителката ми по български беше доста изнурена, не знаеше как да преподава последния час. Направо нз какво да правя и на мен не ми се караше. Днес бях в къщата на баща ми. От както с мама се разделиха той живее в града, а аз с мама в село до града. Там почисти и оправих някои неща. Доста срамно ми беше. Щом настъпи вечерта аз бях много изморена и легнах, но не бях научила и това беше кофти. После станах написах и заспах, като че ли ме бяха простреляли с куршум
Утре ме чакаше натоварен ден.

    * * *
Искате ли да разберете за любовните случки през следващата седмица? Продължавайте да ме следите. 😉😉😉

You've reached the end of published parts.

⏰ Last updated: Nov 19, 2018 ⏰

Add this story to your Library to get notified about new parts!

Default Title - Write Your OwnStories to obsess over. Discover now