Het Begin Van Het Einde

43 3 0
                                        

Het is een zonnige dag in heel Kingdom, Alle koningen worden rustig wakker in hun Koninkrijken. "Misschien is het tijd... Ik moet er een einde aan maken.", zegt Koning Nickoz van Mura. Hij loopt naar een van zijn soldaten toe en vraagt hem om een brief af te leveren bij Keizer Jurgen van het keizerrijk Fenrin.

De volgende dag komt de soldaat van Mura aan bij de hoofdstad van Fenrin, Miduro. Terwijl hij door de straten van Miduro loopt word hij onderschept door 3 Fenrin genaamd Oriantar een dappere avonturier die er alles voor doet om zijn doelen te bereiken, Djenna een vrouw waar je U tegen moet zeggen, zolang ze je mag is er niets mis maar kom niet in haar buurt als ze boos is. en Stijn, Een goede architect die heeft geholpen met de bouwwerken in heel het keizerrijk Fenrin. Ze houden de soldaat tegen en vragen wat hij hier doet. "Ik heb een brief voor jullie Keizer.", antwoordt de Soldaat meteen. Met zijn vieren lopen ze richting de Troonzaal toe waar Keizer Jurgen op zijn troon zit. "Wat doet Mura hier?" vraagt Keizer Jurgen direct als ze binnen komen lopen.
"Hij heeft een brief voor U keizer.", antwoordt Oriantar meteen. Keizer Jurgen loopt naar de soldaat toe en zegt: "Geef mij die brief maar.". De soldaat pakt de brief uit zijn zak en geeft hem aan Keizer Jurgen. Direct daarna begint hij hem te lezen. "Wat staat er in de brief?", vraagt Djenna aan de Keizer.
"Koning Nickoz wilt dat we naar Mura toe komen.", antwoordt Keizer Jurgen. "Neemt U de uitnodiging aan Keizer Jurgen?", vraagt de Soldaat.
"Ja, We nemen het aan. Vertel je Koning dat Fenrin eraan komt.", antwoordt Keizer Jurgen.
"Zal ik doen.", Antwoordt de Soldaat van Mura, hij draait zich om en loopt weg. "Oriantar, Djenna, Stijn, zouden jullie mee willen gaan naar Mura?" vraagt Keizer Jurgen aan de drie Fenrins.
"Natuurlijk!" antwoorden ze alle drie. "Maar ik heb een vraag voor U Keizer, Zou Dylan ook mee mogen?" Vraagt Oriantar aan de Keizer.
"Ja is goed, zorg dat jullie op tijd zijn. Morgen ochtend vertrekken we vanaf Gyokai.", antwoordt De Keizer. Djenna, Stijn en Oriantar lopen daarna uit de troonzaal.

De volgende ochtend staat Keizer Jurgen klaar met een groot deel van Fenrin om te vertrekken naar Mura. "Ik weet niet wat de reden is dat we uitgenodigd zijn om naar Mura toe te komen, Maar wat het ook is... Fenrins kunnen ALLES aan!", roept de keizer naar zijn mensen voordat ze vertrekken. Dan stappen alle mensen in een bootje en beginnen te varen.

Ondertussen bij Mura zit Koning Nickoz in zijn troonzaal te wachten op zijn gasten. "Het zal nu niet lang meer duren voordat alles klaar is mannen... Alles zal snel weer goed zijn.", verteld Koning Nickoz aan zijn soldaten die bij hem staan. Op hetzelfde moment komt Keizer Jurgen binnenlopen met zijn manschappen. "Welkom Keizer Jurgen in het mooie Mura, Neem plaats aan de Tafel. Alleen moeten je mannen blijven staan, er is helaas niet genoeg plek.", zegt Koning Nickoz tegen Keizer Jurgen.
"Verwacht je nog meer gasten dan?" vraagt de Keizer aan Koning Nickoz. op datzelfde moment komt Koning Leon van Zera met zijn manschappen naar binnen lopen. "Wat een verrassing dat U hier ook bent Keizer Jurgen.", zegt Koning Leon tegen Keizer Jurgen.
"Ik ben net zo verbaast als U bent Koning Leon.", antwoordt Keizer Jurgen.
"Koning Leon, neem plaats.", zegt Koning Nickoz tegen Koning Leon. Nu Keizer Jurgen en Koning Leon aan de tafel zitten komt er nog een onverwachten gast binnenlopen. Koningin Fay van Eleftheria komt naar binnenlopen met haar manschappen. "Keizer Jurgen EN Koning Leon, mijn dag kan niet meer kapot. Wat leuk jullie te zien heren.", zegt Koningin Fay tegen Keizer Jurgen en Koning Leon.
"Is dit iedereen die zou moeten komen Koning Nickoz?", vraagt Keizer Jurgen.
"Nee heb gedult, ze komen vanzelf.", antwoordt Koning Nickoz.

Na Uren wachten komt Koning Tom van Ljord naar binnenlopen met zijn manschappen. Zodra Zera en Fenrin Ljord zien trekken ze gelijk hun wapens. "Jongens, we zijn hier niet om te vechten. Doe jullie wapens weg.", zegt Koning Tom tegen Fenrin en Zera.
"Hoezo zouden we je geloven.", antwoord Koning Leon.
"Omdat ik iedereen hier heb uitgenodigd en vroeg of ze niet zouden vechten met wie de gast ook zou zijn.", antwoordt Koning Nickoz. Als laatst komen Koning Noah van Calici en Koning Cemal Jenava binnenlopen met hun manschappen.

Koning Nickoz zit nu aan de tafel met Keizer Jurgen, Koning Leon, Koningin Fay, Koning Tom, Koning Noah en Koning Cemal. "Mooi iedereen is er, Laat ik gelijk maar beginnen. Zoals iedereen weet hebben we allemaal zelfs Jenava een zelfde vijand... Empire, Ik heb een plan waardoor we Empire voor EENS en ALTIJD kunnen uitschakelen. Daar hebben we elkaar bij nodig.", zegt Koning Nickoz tegen de koninkrijken.
"Sinds wanneer doet Mura aan aanvallen?", vraagt Koning Noah aan Koning Nickoz.
"We zijn er klaar mee, Het is tijd om een einde te maken aan de grootste dreiging die er is!", antwoordt Koning Nickoz.
"Dus jij verwacht dat we met elkaar gaan samen werken?", vraagt Keizer Jurgen.
"Ja, Want als jullie het beste voor Jullie Landen willen is dit de oplossing.", antwoordt Koning Nickoz. "Waar zijn Kanta-Tribo, Midusa, Atla, Entropia en Malsan eigenlijk?", vraagt Koningin Fay.
"Ik heb hier de mensen uitgenodigd die in mijn ogen het meeste konden betekenen in dit gevecht.", antwoordt Koning Nickoz.
"Hahaha, Waarom heeft U dan Eleftheria uitgenodigd?", vraagt Koning Tom.
"Pardon!", roept Koningin Fay gelijk. "Eleftheria zijn vrienden van de natuur, ze hebben er een band mee die niet te verklaren is. Daarom hebben we ze nodig.", antwoordt Koning Nickoz. Na lang discussiëren zijn alle Kingdoms het ermee eens dat ze moeten samenwerken, niet wetend wat hun te wachten staat.

De volgende ochtend worden alle koninkrijken rustig wakker. Dan komt er plotseling een onverwachts bezoek bij Koning Noah in Calici. Een Goblin, Niet zomaar een Goblin maar Sirrazer, De architect van Malino. Koning Noah komt verbaast naar Sirrazer toelopen. "U moet ons helpen, we hebben geen keus meer.", zegt Sirrazer tegen Koning Noah.
"Wat is er aan de hand Goblin?", vraagt Koning Noah.
"Het is onze Koning, hij is gewond geraakt en heeft dringend hulp nodig!", antwoordt Sirrazer met paniek in zijn stem. De mond van Koning Noah valt wijd open terwijl hij verbaasd naar Sirrazer kijkt. "Koning Milan leeft nog?!", vraagt Koning Noah verbaasd.
"Ja en Hij heeft hulp nodig!", antwoordt Sirrazer snel.
"Oke, we gaan hem helpen. volg me naar mijn dokters dan komen hun mee naar Koning Milan.", zegt Koning Noah tegen Sirrazer. Dan lopen Koning Noah en Sirrazer naar de dokters van Calici toe.

In het koninkrijk van Jenava komt ook een onverwachts bezoek. Meindert staat er met al zijn mannen omheen, Het is Stamhoofd Bart die gewond blijkt te zijn. "A...Alsjeblieft Meindert... Haal Cemal, Het is dringend...", zegt Stamhoofd Bart vol pijn tegen Generaal Meindert. "Hahaha, Waarom zou ik.. Geef mij een goede reden!", antwoordt de Generaal.
"Al..Als je het niet doet zullen er meer mensen sterven dan alleen Kantanen.", antwoordt Stamhoofd Bart snel met angst in zijn stem. Vol verbazing kijkt Generaal Meindert naar Bart. "Wacht... Kanta is dood?", vraagt de Generaal.
"J..Ja de meeste zijn dood, Somige zoals ik wisten te ontsnappen... H...Het was Empire, Ze zijn gewelddadiger en sterker dan ooit...", antwoordt Bart.
"Waar is Raftagar dan?", vraagt Generaal Meindert meteen.
"Dood... Ze... Ze schoten een gat recht door zijn borstkas heen met de Empire Wand.", antwoordt Bart met angst en verdriet in zijn stem.
"Oke, Ik breng je naar Cemal toe!", zegt Generaal Meindert overdonderd. dan lopen ze richting de hoofdstad van Jenava.

In Eleftheria krijgt Koningin Fay bezoek van een Speciaal persoon, Eclypsa staat in haar kamer. "E...Eclypsa?", vraagt Koningin Fay zich af.
"Ja dat ben ik... Je moet deze waanzin stoppen, Empire is TE sterk!", zegt Eclypsa.
"Dat kan ik niet, Empire gaat eraan... Nu of nooit, En misschien kunnen de Goden helpen?", vraagt Koningin Fay zich af.
"Ik kan kijken wat ik kan doen Koningin Fay, Mijn steun heb je... Icezeck zal ook wel helpen... Maar de rest, Ik weet het niet.", antwoordt Eclypsa.

Terug in Calici komt Sirrazer samen met Koning Milan aanlopen in de troonzaal van Calici. "Ik ben u eeuwig dankbaar Koning Noah.", zegt Koning Milan. Vol verbazing kijkt Koning Noah naar Koning Milan. "Iedereen dacht dat u dood was, Malino is een oorlogs veld geworden.", zegt Koning Noah.
"Ik weet het, Hoe gaat het met Entropia... Bor en Atla?", vraagt Koning Milan aan Koning Noah.
"Tien jaren zijn er voorbij gegaan... David is verdreven uit zijn land, Bor... Bor is kapot in puin, Waarschijnlijk is Ronald dood. en niemand hoort meer iets van Atla, Ze hebben zich afgesloten van de buitenwereld.", antwoordt Koning Noah. Koning Milan kijkt vol verbazing, verdriet en woede hij weet niet wat hij nu moet denken.

Ondertussen in Mura krijgen ze bezoek van RAGTHANATOS. Koning Nickoz probeert zijn mensen in veiligheid te brengen door zelf met Empire te gaan praten. "Ragthanatos... Wat... Wat doet U hier?", vraagt Koning Nickoz aan RAGTHANATOS. RAGTHANATOS kijkt Nickoz Boos aan. Uit het niets beginnen andere leden van Empire aan te vallen. Mura word vernietigd door Empire, Gelukkig wist Koning Nickoz samen met 2 andere soldaten net op tijd te ontsnappen. Alle andere mensen zijn dood.

The Kingdom: MEGA specialWhere stories live. Discover now