Capitolul 1

15 9 1
                                        

Buna eu sunt Skyler dar toti imi zic Sky am 16 ani si am 2 frati
Kevin si Dean. Kevin are 12 ani si Dean are 13. Si noi stam in Chichago noi patru stam intr-o casa superba,tata lucreaza la birou ca avocat in alte Orase dar mai mult in Londra dar mama detine un Mall

Dimineata au doua persoa-ne care tipa in bucatarie facandu-mi pielea de gaina cobor sa vad ce se intampla dar nu era nimic important doar Kevin si Dean care se jucau toate jocurile cu lupte sau ceva de genu. Fratiori mei merg afara eu inchid usa si imi fac clatite au mai ramas doar 7,2 lui mama iar cele 5 fratiorilor mei deabea astept sa vad cum se cearta pentru ultima clatita. Mai fac inca 5 pentru ca tata o sa vina pe la noi si trebuie sa ii facem ceva de mancare pentru lucru dar mama ii face 2 senviciuri calde iar impreuna mai facem niste briose
-Eu strig in gura mare 'hai la masa'

Tata vine ne pupa dar inainte se plece  ne mai da si niste cadouri
mama spune sa nu le deschidem acuma ci maine

Casa noastra:

Domitoarele noastre:(Acesta este a lui Kevin si Dean)

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Domitoarele noastre:
(Acesta este a lui Kevin si Dean)

Domitoarele noastre:(Acesta este a lui Kevin si Dean)

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

(Iar acesta este a lui mama, stiu este foarte fain)

(Iar acesta este a lui mama, stiu este foarte fain)

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

(Iar acesta este al meu. Stiu modern)

Am plecat acaasa finca baieti maenervau nespus de tare,dece nu m-ia facut mama surori?M-am gandit sa merg in parc,pe drum ii intalnesc pe cei mai buni prieteni din lume pe Mela si Maxmergem in oras si ne lom cu toti gogosi cu doar 2,50 de dolari, ...

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Am plecat acaasa finca baieti ma
enervau nespus de tare,dece nu m-ia facut mama surori?
M-am gandit sa merg in parc,pe drum ii intalnesc pe cei mai buni prieteni din lume pe Mela si Max
mergem in oras si ne lom cu toti gogosi cu doar 2,50 de dolari, Doar 3.

Cu toti ne-am plictisit asa ca fiecare pe drumul lui. Mai incolo m-am pus in pat si in 2 mn am adormit si am intrat in lumea viselor unde acolo eram o vedeta care la fiecare melodie aruncam cu Haribo in multime,stiu un vis foarte ciudat. Dar pe langa asta am mai avut un vis superb dar nu stiu de ce la-m visat dar nu o sa uit acest vis superb.

Stiu ca am postat un capitol atat de plictisitor dar cartea "Oana" sa sters si la fel si contul meu si nu am putut sa imi recuperez contul asa ca m-am gandit sa scriu si alta carte. Sper sa va placa .
Va pwp pa ♡♡♡♡♡♡♡♡

You've reached the end of published parts.

⏰ Last updated: Aug 06, 2018 ⏰

Add this story to your Library to get notified about new parts!

SkylerStories to obsess over. Discover now