1.

24 4 0
                                        

Tak,jak začít...jmenuji se Kyley,ale kamarádi mi říkají Ky.
Je mi 17 mám hnědé vlasy a právě teď musim vstávat do nejdebilnejší věci jakou kdy člověk vymyslel...ano hádate dobře je to škola.
Tak jo ještě pět minut a vstanu...,, VSTÁVEJ!!!" uslyšela jsem křik svoji matky.,, VŽDYŤ UŽ JSEM VZHŮRU!"
Naštvaně jsem se zvedla z postele a přešla ke své skříni.
Vytáhla jsem z ní oblečení.

Šla se namalovat a učesat, vlasy jsem si nechala rozpuštěné, vyčistila si zuby a spolu s taškou jsem si šla pro snídani

Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.

Šla se namalovat a učesat, vlasy jsem si nechala rozpuštěné, vyčistila si zuby a spolu s taškou jsem si šla pro snídani.
...
Ann: KDE JSI?!😣😣
Ky: už jdu nestíhám.

Bylo 8;03 a já si dávala věci do skříňky, nepřezula jsem se a dala jsem se nahoru.
,, Dobrý den, zaspala jsem." Řekla jsem.,, Hmmm tak si sedni.''
Sedla jsem si vedle červeno vlasé holky Ann.
Po škole jsem šla domů se připravit na odpoledne s Ann a klukama.
...

Domem se rozezvonil zvonek ode dveří a já šla otevřít.
,,Čauky lidi."všechny jsem objala a vykoukla ze dveří.Nikde nikdo.Okay super tak to neřeknou rodičům.
Byli jsme tu já,Ann,Jacob,Cameron a Taylor.
Vždycky jsme se s Ann kamarádili s klukama,protože ti nejsou takový svině jako holky.
Tay přines rum a já měla colu tak jsme to smíchali a pili jsme a povídali si chvíli před příchodem rodičů jsem je vyhodila a šla se učit.
...
Večer jsem v posteli přemýšlela nad celým dnem a koukala na film.

NormalWhere stories live. Discover now