Del 1

31 0 0
                                        

Jeg sitter i bilen plantet trangt mellom et barnesete og den irriterende broren min, han sitter å dunker albuen mot armen min bare for å irritere "Kan du drite i eller?" jeg slår han hard på låret og lillebroren min begynner å le. Mamma ser bak på oss med oppgitte øyne og sier "unger kan dere slutte å plage hverandre, vi er framme om 5min" jeg gliser til Kris for å si "haha, du fikk kjeft" han slo meg en siste gang hardt i armen med albuen, for en irriterende person.

---------------------------------------5min senere-------------------------------------------------------------------

Vi er endelig fremme og jeg og Kris hopper ut av bilen og løper mot døra, når pappa har låst opp løper vi inn opp trappa og hver vår vei i andre etasje, jeg stopper mitt i et rom og roper "Dette er mitt rom!!" og Kris roper det samme tilbake om det rommet han er på.

Mitt rom består av en dobbeltseng, walkingcloset, eget bad og et vindu man kan sitte i, jeg elsker det!

Jeg slenger meg ned i sengen og hunden min Buddy kommer tuslende opp trappen og hopper opp i sengen sammen med meg, jeg koser han på hodet og sovner etter noen minutter, og sover helt til middag.

resten av dagen kommer flyttebilen med tingene våre og vi pakker ut noen av tingene og går å legger oss.

dagen etter skjer det noe helt utrolig, og det er bare starten.

Hard loveHistorias para obsesionarse. Descúbrelo ahora