Mam na imię Antoni. Mam 25 lat. Mieszkam sam, nie mam dziewczyny i nigdy nie miałem. Jestem raczej samotnikiem. Zwierząt nie mam, miałem kiedyś psa ale był zbyt agresywny i musiałem go oddać. Wiodłem zwykłe szare życie, do czasu... Kiedy nie uratowałem jej spod kuł pędzącego samochodu. Była wtedy malutka. Była taka urocza. Szkoda że nie widziała na jedno oko.. zapewnę musiała sobie coś zrobić bo ma bliznę 3,5 cm na powiece. Jej sierść była w szare, białe a takgże rudę plamki.
Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
Nazwałem ją Kamysia. Od szarego, kamykowatego zabarwienia futra na większości ciała. Od tamtego dnia moje życie się zmieniło. ~~~~~~~~~~°°°°°°°°°°°°°°~~~~~~~~ Sorry że takie krótkie ale mam nadzięję że się podoba i zachęca do dalszego czytania