Изнасям се!

91 12 0
                                        


Забавляваш ли се Октавия?-попита Адам , а аз едва го чувах от силната музика.

-ДА!-Извиках аз ,за да ме чуе.После просто го игнорирах и отидох да танцувам при останалите.

Танцувах около 10-20 минути и усетих как телефона ми вибрира в джоба на дънките.

Погледнах екрана на телефона и видях,че майка ми звъни.Бързо отидох в банята , за да разговарям с нея на по-тихо място.

Ало!-Казах аз , след като натиснах зелената слушалка.

-Октавия мисля ,че е време на да се прибираш.-каза ми тя.

Аз погледах часовника на ръката си и направих недоволна физиономия.

-Но часа е само 22:30.-отвърнах й.

-САМО?!?-развика се тя.

-Мамо на 19 години съм , мога да се прибирам ,когато си искам.-назъбих й се.

-Моята къща,мойте правила!Докато живееш под моят покрив,ще правиш каквото ти кажа-развика ми се.

Тогава ината в мен се обади.Затворих бързо телефона и се запътих към Адам.

-След партито ще ме закараш до нас ,нали?-попитах го ,веднага щом го намерих

-Разбира се!В колко часа искаш ,да си отидем?

-Амии към 1:00 звучи добре!-сложих подлата усмивка на лицето си

-Октавия познавам те от три годишна и знам ,че майка ти не би ти позволила да останеш до толкова късно.-той ме гледаме странно ,всякаш знаеше,че съм намислила нещо.

-Не се тревожи.Вече съм измислила нещата-заявих и започнах да танцувам около него.

*след няколко часа*

-Октавия време е.-каза ми нервно Адам и отвори вратата на колата си.Направи ми жест с ръка , за да се кача.

-Споко-намигнах му аз и влязох.

По-пътя той караше бързо и изнервено.Къщата ми беше на около 10 минути от партито ,но ги усетих като 2. Адам просто знаеше колко строга е майка ми  и че сериозно съм загазила.

-Късмет.-каза ми той ,веднага щом слязох  от колата.Аз само му помахах с ръка,преди да вляза в къщата.

Веднага щом влязох видях майма ми,която седеше на дивана.

-Много си загазила млада госпожичке!-чух гласа й -строг и монотонен.

-Не съм длъжна да спазвам повече твоите правила!-аз не отстъпвах 

-НАПРОТИВ-изкрещя тя и се изправи от дивана.

-От утре се изнасям и няма нужда да правя каквото и да е било от нещата, които ти искаш!-аз се качих в стаята си нервно и се метнах върху мекото ми легло.

На сутринта щом  слязох да си направя закуска ,видях как на дивана седят Джак (мъжа на майка ми , който не е мой баща) , Кемерън (сина на Джак) и мама и ги игнорирах.

-Октавия би ли седнала да поговорим?-чух гласа на майка си , но продължаваш да я игнорирам.

Тогава усетх как някой много силен ,ме хвана и постави на стола пред дивана.Разбира се,това беше Камерън ,който не понасям.

-Добре можеш да се изнесеш!-каза майка ми и ме погледна 

-Какво?!?-не можех да повярвам ,че се е съгласила

-Точно така!Но има едно усложивие

*започна се -мислех си аз* 

-Ще ти дадем пари за къщата,само ако се изнесеш заедно с Камерън-заяви тя.

-МОЛЯ?!?-развиках се и погледнах към Камерън , който се усмихваше самодоволно 

-Искаме да знаем,че някой,ще те пази.-най-после и Джак се обади 

-Но защо точно Камерън!?-тръгнах да се възмощавам ,но бях прекъсната от думите на майка ми.

-Или се изнасяш с Кам или изобщо няма да видиш и пукната пара от мен за тази къща!Е,какво решаваш-тези думи се повтаряха в главата ми ,докато най-накрая не взех решение.

–Е Камерън,май ще е по-добре ,да започнеш да си събираш нещата-скръстих ръце и го погледнах злобно,  а той сякаш,беше изненадан от решението ми.


Това е първата история,която започвам да пиша тук!Надявам се първата глава ,да ви е харесала.Доста интересни неща съм измислила за по нататък,затова ако ви е интересно продължавайте да следите историята!

Благодаря Ви,за отделеното време и внимание!  <3 

Crazy LoveHistorias para obsesionarse. Descúbrelo ahora