Buna !
Sunt Anastasia si am 16 ani .
Sunt copilăroasă dar ...asta nu ma deranjează ! Ma simt specială !
Eu in general nu înțeleg ce mi se întâmpla ! Nu înțeleg cum trec anii ! Nu știu cum e sa ai un iubit .....pentru ca nu am avut unul !
La liceu ma înțeleg destul de bine cu colegii !
E un băiat la liceu cu un an mai mare de care îmi place foarte mult !!!
Mi -as dori sa vorbesc cu el dar sunt prea rușinoasa !! Știu....acest lucru e foarte ciudat când iubești un băiat !!
YOU ARE READING
De ce ?
Teen FictionEra o fata de 16 ani care nu înțelegea multe lucruri ! Pana când intr-o zi a dat peste un băiat , mai mare cu un an decât ea . Adica avea17 ani ! Cei doi au plănuit sa se întâlnească si au rămasă împreuna ! Ce plănuiasc sa facă mai depar...
