Tak jo, začnu přímo od srdíčka, bez dlouhého přemýšlení. Nečekám, že se vám tohle bude nějak extra líbit. Obzvlášť ze začátku. Tuhle storku jsem psala dávno, když jsem se prostě cítila strašně a potřebovala se vypsat.
No a teď jsem se na to po čase podívala a řekla jsem si, že to prostě hodím sem.
A tak, ať chcete nebo ne, máte to tu, zkopírované, beze změny a bez mého jediného zásahu (kromě pravopisných chyb, samozřejmě, a jmen, kvůli zachování anonymity. Jo, ta jména jsou první, co mě napadla. Nedivte se. :D).
A ano, je to podle reálného příběhu, i když trochu upravené. :)
Vaše Kkobari :3
YOU ARE READING
"BFF"
Short Story"Jsi má nejlepší kamarádka. Nedopustila bych, aby nás někdo někdy rozdělil," říkala jsi mi každý den. Naivně jsem tomu věřila... Short Story, napsaná mým o něco mladším já, kterou zde pouze zkopíruji a vložím, myslím, že si zaslouží tady být. To...
