Vanessa har nettopp begynt på Rockwell high. Det er hennes første år og hun kjenner ingen. Livet hennes blir både fint og dumt når hun møter James, Julia og Kylie . Vanessa sitt liv blir bare rot og forvirring.
Jeg kommer inn i gangen. Elever løper rundt omkring overalt. Jeg går bortover mot rektor sitt kontor for og få timeplan. Jeg starter med Spansk og går bortover gangen. Døra knirker veldig høyt og alle hodene snur seg mot meg.
"Hei hvem er du ? " spør læreren." jeg er ny her jeg er Vanessa". "Bare gå og sett deg der " Hun peker på en stol ved sin av en jente. "Hei jeg er Vanessa" . " Hei jeg er Kylie svarer hun" det ringer ut og neste time jeg har er Historie. " Hva har du nå" spør Kylie. "historie hva har du?" Jeg også svarer hun og smiler"
Vi går sammen til historie timen, verdens kjedeligste time ever. "Site sammen i lunsjen " spør Kylie. " ja ofc"
Julia og James som er vennene til Kylie har holdt av et bord. " hei jeg er Vanessa " Hei jeg er Julia og det er James begge smiler hyggelig mot meg. Vi setter oss ned og begynner og prate. Jeg klarer ikke ta øynene. Vekk fra Julia og James de er veldig pene. Julia har langt lyst bølgete hår og helt blå øyne. James har brunt hår og hasselnøtt øyne. Kylie er også veldig pen hun har rødt hår og grønne øyne. jeg er ikke like pen i mine øyne, men jeg har mørke brunt langt hår og brune øyne.
James og Julia har også Historie så vi går sammen bort. Vi har et gruppe oppgave og det er å lage en presentasjon og 2. Verdenskrig. Vi fire går sammen og begynner og lage notater. Det er helt stille helt til jeg sier "Ahhh jeg hater historie". Alle ler litt av meg, jeg blir litt varm og forsetter og skrive.
Endelig er skolen ferdig James kjørte til skolen så vi får sitte på hjem. Han har verdens fineste bil den er rød og er en cabriole. Han slipper først av Kylie hun smiler til oss og vinker. Neste er Julia, så er det meg.
"Takk for at du kjørte"sier jeg, " bare hyggelig vil du sitte på i morgen også" spør han. " Ja" smiler jeg og går ut av bilen. Jeg snur meg og ser han fortsatt sitter i bilen og smiler til meg.
Jeg løper opp på rommet mitt og går rett på instagram for og finne de. Alle har så fine profilbilder at jeg døøør. Pling jeg går og åpner meldinga det er en gruppe chat med Julia, Kylie og James. Meldingen er fra James og han lurer på om vi vil komme til han på fredag og bade i bassenget hans og overnatte.
Jeg roper til mamma " kan jeg dra og overnatte hos noen venner på fredag?" Ja roper hun tilbake. Jeg skriver tilbake at jeg kan. Hjerte mutt dunker når jeg får svar det står bra❤️.
Når jeg legger meg klarer jeg ikke slutte og tenke på James han var så snill og kjekk, som en drømme prins.
Dette er han
Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
Dette er Julia
Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
Dette er Kylie
Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.
Dette er meg
Oops! This image does not follow our content guidelines. To continue publishing, please remove it or upload a different image.