Helău..Națiune...Mam apucat si eu de first Book...
Deci..Ca de inceput..
1.Ma cheamă Alexandra
2. Am 14 ani..
3. Locuiesc..in Bucuresti..
4.Materii preferate: Nu am..
5. Urăsc Scoala..
Etc. .
Deci..sper va va placă cartea..
Bye
Helău.. Chesti de la Media...e o chestie..care ma amuză de obicei..Adică.Neinfricata , Deci de când am vazut prima data filmul , nu am putut sa o sufăr deloc..ii ziceam ,, Retardată cu parul Rosu"Dia stie cel mai bine Dia = Norocoasa Bff.. In fine..💛💚💜❤💙 O sa aflati pe parcurs..chesti care nu îmi plac..✌👌
Ops! Esta imagem não segue nossas diretrizes de conteúdo. Para continuar a publicação, tente removê-la ou carregar outra.