Vergeet niet de muziek aan te doen :)
Kaya pov
"Sorry" zuchte ik
"Het geeft niet" riep Dylan teleurgesteld.
Ik stond op en wilde weg lopen maar Dylan hield me tegen. Ik probeerde mij uit zijn greep te rukken. het lukte gelijk in één keer en ik legde Dylan in een houdgreep. "Ooh je bent gevloerd door een meisje" lachte ik. Dylan wurmde zich uit mijn greep en stond op en gooide mij nu in een houdgreep. "Ooh je bent gevloerd door een jongen"
"Ja maar dat is lochieser" lach ik. "True" lachte dylan.
Hij rolde van me af en hielp me overeind. "Dankje" riep ik met een glimlach. Hij knikte en we liepen terug naar school. We liepen net de school in toen de bel ging. Dylan pakte mijn hand vast. Er gleed een rilling over mijn rug. "kom!" Riep hij en sleurde me mee de gang door naar de klas.
Toen ik de deur open deed waren alle ogen op ons gericht. "Zo zo zo...zo" riep meneer de wit. "Het is toch altijd maar drie zo's" riep Dylan. Ik begon zacht te giechelen.
"En wie zegt dat!?" Vroeg meneer geiriteerd. "Uuh iedereen die hersens heeft" antwoorde ik. De hele klas begon keihard te lachen. Meneer keek me boos aan. "Jullie mogen na schooltijd fijn samen nablijven!" schreeuwde hij.
"Wij allebei!? Vroeg Dylan kwaad. Meneer knikte en wees naar twee lege stoelen achterin. Ik liep zuchtend naar mijn plek en legde mijn boek voor me op tafel. "Uuh ik ben mijn boek vergeten" riep Dylan verlegen. "Je mag wel bij mij kijken" riep ik twijfelachtig. Ik schoof het boek wat meer naar het midden van de tafel. En Dylan schoof wat meer naar me toe met zijn stoel.
Ik keek Dylan aan maar draaide ook snel weer weg toen ik zag dat hij mij aan keek.
Na alle lessen was het half 3 maar helaas moest ik me melden voor het nablijven ik liep het lokaal binnen en was blijkbaar de enigste ik ging achterin zitten. Ja i know ik ga vaak achterin zitten maar hey that's me
"we wachten nog even op dylan wow hij komt altijd telaat" zuchte meneer geiriteerd.
Vijf minuten later zwaaide de deur van het nablijf lokaal open. Ja hoor daar stond Dylan de leraar keek hem geiriteerd aan.
Zo...zo...zo... kijk eens wie we daar hebben. Je bent niet alleen telaat in de les maar je bent ook nog eens telaat voor het nablijven dat je telaat bent. Zuchte meneer geiriteerd terwijl hij naar Dylan toe liep.
Ga maar ergens zitten. Serieus er zijn genoeg plekken wand we zijn de enigste hier en toch gaat hij naast mij zitten. Meneer kwam naar ons toe lopen en vroeg om onze mobieltje die ik uiteraard meteen gaf maar Dylan nee hoor. "Geef je mobiel maar aan Dylan" beveelde meneer zuchtend. Hij schudde zijn hoofd "nee..nee dankje" riep hij sarcasties. Ik zuchte geiriteerd waarom moet hij altijd zo moeilijk doen. Na zo'n 2/3 minuten gaf hij hem eindelijk de leraar stopte ze in een la met 2 sloten en riep
toen: nou ik ga niet de hele middag bij jullie zitten ik ga naar de leraren kamer.
En liep toen het lokaal uit en deed de deur opslot.
Ik zakte zuchtend onderuit.
"Ligt het aan mij of is dit lokaal te saai voor woorden"
"Het ligt aan jouw"
Riep Dylan sarcasties.
"Ha..ha...ha...ha wat zijn we weer grappig"
riep ik sarcasties terwijl ik hem een stomp in zijn zei gaf.
"Ja dat vind ik nou ook" grijnste Dylan.
"Ugh ik word zo moe van jouw" zuchte ik.
"Sleep well"
lachte Dylan.
Waardoor ik hem geiriteerd aan keek.
"serieus!!? Je bent zo irritand!!!"
Schreeuwde ik.
"ja weet ik"
grijnste hij blij.
En duwde me van mij stoel
"Auw!! serieus"
Riep ik kwaad
"Je bent leuk als je geiriteerd bent" glimlachte hij lief.
"Wat?" Vroeg ik verbaast.
Terwijl ik weer op mijn stoel ging zitten
"Uuh n...niets!" Riep hij snel.
Ik pakte zuchtend mijn schetsboek en begon gewoon wat te schetsen. Ik voelde bij elke streek die ik zette dat Dylan me aan keek.
Op een gegeven moment kon ik het niet meer aan.
"Wat is er!!?"
Schreeuwede ik kwaad.
"Niets!!"
Schreeuwde hij terug.
"Waarom kijk je dan steeds naar me!!?"
Schreeuwde ik weer.
"Ik ben nieuwsgierig!"
"Nieuwsgierig?.....
Nieuwsgierig naar wat dan!!? Vroeg ik 'nog steeds kwaad.'
"Naar wat je tekent" zuchte hij verlegen.
-----------------
Dit was deel 6 hou van jullie xx
Follow+
Comment :)
Vote☆
YOU ARE READING
My Big Secret
Werewolfdurf je het aan? je kan niet meer terug! je zit vast aan dit verhaal! Dan zal ik mezelf nu even voorstellen: ik ben Kaya. Kaya Fray (engelse achternaam) ik heb een moeder een vader en een zus moeder: Emma Fray vader: Eric O'brien Zus : Rocky Fray ik...
