•maroon

9.1K 1K 115
                  

jeongguk yanında uyumak üzere duran omegaya baktı

Oops! Bu görüntü içerik kurallarımıza uymuyor. Yayımlamaya devam etmek için görüntüyü kaldırmayı ya da başka bir görüntü yüklemeyi deneyin.

jeongguk yanında uyumak üzere duran omegaya baktı. onu kendine yaslayıp, yaslamama konusunda tereddüt etsede sonrasında kendi ile verdiği savaşı kesmiş, omegayı omzuna yaslamıştı.

delta mahalleye girdiği gibi misk kokulu feromonları işitmişti. kapıya istemsiz şekilde sert vurduğunda omega korkmuş, kendisinin sesini duyana kadarda kapıyı açmamıştı. geldiğinden bu yana yayılan feromonlarla kendi kendine savaş veriyor, yanlış bir harekette bulunup, omegayı ürkütmek istemiyordu.

bu hâle nasıl mı gelmişlerdi? taehyung, jeongguk gelmeden önce açtığı drama filmine devam etmek istemişti. konu jeongguk'un da ilgisini çektiğinde ikili abur cubur hazırlayıp L koltuğa yerleşmişti. filmin bitmesine yarım saat kala omega aldığı bastırıcıdan dolayı mayışmış, kademe kademe kafasını önüne eğmişti.

jeongguk film boyu omega'nın hal ve hareketlerini izlemişti. filme verdiği tepkiler aşırı hoşuna gitmişti. en başta arkadaşı olmak isteyerek girdiği bu yolda omeganın büyüsüne kapıldığının farkındaydı.

omzuna yatırdığı kafadan yükselen, zambak ve yasemin kokusu burnunu omeganın saçlarına yanaştırmasına neden olmuştu. aldığı hoş koku kurdunu iyice deli ederken sakince kendiside yumdu gözlerini. bi yarım saat kestirdikten sonra yanında uzanan bedenin kıpırtısına araladı gözlerini.

"sancın mı var?"

taehyung elleri kasıklarında, cenin pozisyonunda uzanıyordu. jeongguk elini omeganın terden saçların yapıştığı alna yasladı. kızgınlıkta olduğu için vücut ısısı normale göre daha yüksekti. taehyung yerinde küçülmüş istemsizce inliyordu.

"canım yanıyor"

zar zor konuştuğunda büyük olan sakince dizini patpatladı.

"kucağıma gel kasıklarına masaj yapayım."

taehyung önce vurduğu dizine, daha sonrasında deltanın yüzüne çıkarmıştı bakışlarını. jeongguk gayet ciddi dursada taehyung rahatsız olacağını düşündüğünden geri adım atmıştı.

"bir tane daha bastırıcı alsam daha iyi olur delta."

"kendini öldürmek mi istiyorsun? ben gelmeden önce almışsın zaten. haberim olsa engel olurdum yavrum ama şu an kullanmana müsade edemem."

taehyung'un kirpikleri ağlamasından kaynaklı nemliydi, burnunun ucu kızarmış, dudaklarıda her zamanki haline tezat şişkindi. jeongguk bu görüntü karşısında istemsizce başka şeyler düşünmüştü.

taehyung tereddüt etsede kalçalarını yavaşça deltanın kucağına bırakmıştı. jeongguk daha rahat bir pozisyona geçmiş, ellerinide omeganın ince beline sarmıştı.

"jeongguk. feromonlarını yayar mısın?"

jeongguk o an taehyung söyledi diye değilde kucağında oturan bedenin verdiği heyecanla istemsizce feromon yaymıştı. taehyung kalçası hafif dışarı bakacak şekilde deltanın dizlerinde uzanıyordu. başını jeonggukun boynuna yasladı. kokusu ciğerlerini yakana kadar soludu. şu an sakinleşmesi gerekiyordu lâkin deltanın odunsu feromonları omegasını daha çok kudurtmuştu.

indigo night - tk Hikayelerin yaşadığı yer. Şimdi keşfedin