Nerd 24.

324 18 1
                                        

SELENA POV:

Onderweg naar huis zit ik met me oordopjes in te denken aan Dioni, hij geloofd me gewoon niet! Ik zit er echt wel mee, hij is me alles beste vriend en ik hou van hem en dit doet gewoon pijn. Ik kijk naar buiten en zie dat het begint te regenen, de druppels vallen op het raam. Ik zet mijn hoofd tegen het raam aan en val in slaap in de auto.

DIONI POV:
'Ben je gek!' Zeg ik. Maar ik wil de waarheid wel weten dus doe ik het maar, het voelt naar en ik duw haar weg. 'Mooi, kom binnen' zeg ze. Ik schud mijn hoofd 'je kunt het me nu gelijk vertellen, geen spelletjes meer Nikki!' Zeg ik. 'Oke..oke' zegt ze en zucht. 'Ik heb haar krukken gestolen en daarna kwam ik even bij haar langs om iets te zeggen en daarna heeft ze me geslagen omdat ze dacht dat ik ze had, en ze had gelijk ook wat is ze toch slim' zegt ze lachend. Ik geef haar een dodelijke blik en loop direct weg, walgelijk mens denk ik. Ik bel selena maar ze neemt niet op, en terecht ook. Wat ben ik nou voor iemand? Ik plof neer op de bank en dan komt Sam aanlopen 'selena is weg' zeg ik. Hij kijkt me raar aan.'waarom?' Vraagt hij. Ik vertel hem het hele rare verhaal en zucht even als ik klaar ben. 'Oej.. Zegt hij. Hij loopt weg.

SELENA POV:

Ik word wakker en stap de auto uit, ik ben weer thuis. Ik zie wat gemiste oproepen maar laat het maar zo. En dan zie ik een berichtje van Sam. Ik open hem en lees: Hei Selena, jammer dat je weg bent. Ik moest van demi doorgeven dat ze je nu al mist! Maar ik wou jou even betershap wensen ook, ik geloof je wel.
Ik krijg een beetje een warm gevoel van dat berichtje, hij gelooft me wel? Ik stuur een berichtje terug: Hey, dankje Sam! Echt lief en zeg maar tegen demi dat ik haar ook mis. Maar ik vraag me af he..zullen we eens iets gaan doen...zoals een date?

What if i fell in love whit a nerd?Where stories live. Discover now