#1 Francja

855 56 49

Druga połowa meczu Polska-Francja, Francuzi wygrywali już jedną bramką, ten wynik nie mógł być niestety długo wyrównany przez biało-czerwonych.

BIELIK POV

70 minuta spotkania, zmiana w składzie..  wchodziłem ja oraz Zalewski, moja sympatia..

W pewnym momencie podczas rozciągania się czy coś, mózg kazał mi dotknąć tyłka Nicoli, chuj wie czemu to zrobiłem.. nie sądziłem, że to zobaczyło wiele kibiców z całego świata! Jego reakcją chyba była raczej zdziwiona mina, lecz już nie zwróciłem na to uwagi. Weszłem na boisko jednak co to dało? Nic! Dowalili nam dwa gole więcej, był również karny dla nas, dzięki niemu było 3-1 chodź ten wynik nie dawał mi satysfakcji

Popatrzyłem się na Nicole, piękny jak zawsze! Podeszłem do niego pewnym męskim krokiem i złapałem go za ramię