Hooft stuk 1

11 0 0
                                        

Ik werd waker dit wilde ik niet meer ik wil dat het stop

Hallo ik ben Ricky en dit is mijn verhaal over hoe ik slachtoffer werd van een lover boy, maar ik stel me eerst effen voor.
Ik ben Ricky ik ben nu veertien jaar maar toen het gebeurde was ik twaalf jaar oud ik woon in Rotterdam en hou er van om met mijn vriendinnen weg te gaan en ik hou van puppy's.

Ik begin bij het begin ik was een brugklasser net nieuw en hat een kleine vrienden groep van vier meiden, Nikki, Emiley, Sara,
Jessy en ik Ricky we liepen in de pauze door de gang toen Sara op een zij "meiden we hebben een tussen uur." Wij dachten het is natuurlijk een grap maar, Nikki ging ook kijken en ze zij dat het klopte en Nikki kan niet liegen dus we geloofde het we liepen naar de aula en gingen op een bankje zitten. We zagen een jongen aan een tafel zitten heel alleen, hij keek naar ons en bekeek ons allemaal goed hij bekeek mij als laatst en bleef heel lang kijken, dus we liepen naar hem toe en we vroegen waarom hij dat deed. Hij  zij " hey ik ben Jake, sorry dat ik jullie net zoo bekeek maar ik ben nieuw op deze school, en heb nog geen vrienden en ik dat dat jullie mij misschien wel konden helpen,." Waar op Jessy zij: ja hoor en we gingen zitten. Ik ging naast hem zitten want mijn vriendinnen hadden alle andere plekken al bezet. Later hoorde ik dat ze dat deden om mij en Jake te shippen maar ze hadden nooit door dat dat het slechtste idee ooit was. Maar effen weer terug sara vroeg "hoe kunnen wij je helpen?" en Jake antwoorde: "zijn jullie populair?" Waar op wij zijden nee. En Jake leek het niet veel te boeien want hij keek eigenlijk alleen naar mij!

Een uur later*

"ow Jake het was heel gezellig maar wij hebben weer les we gaan naar ons lokaal" zegt Nikki. Waar op Jake antwoord met "is goed hoor tot de volgende keer, o ja nog een ding," en Emily vraagt nieuwsgierig " wat dan?" En jake zegt " mag ik jullie nummers?" En ik antwoord "ik geef mijn nummer wel en stuur jullie nummers wel door." Wij zijn toen naar onse klas gelopen en daarna hebben wij hem niet meer gezien

Weer een pasr uur later
ik kwam thuis en ben direct naar mijn kamer gegaan huiswerk maken.

De lover boysStories to obsess over. Discover now