prolog

5 1 0
                                        

05.05.2039𝚛
𝙼ó𝚓 𝚞𝚔𝚘𝚌𝚑𝚊𝚗𝚢 𝚙𝚊𝚖𝚒ę𝚝𝚗𝚒𝚌𝚣𝚔𝚞

Nie za słodko tutaj. Powiedziała Megi

𝙿𝚊𝚖𝚒ę𝚝𝚗𝚒𝚔𝚞 𝚙𝚒𝚜𝚣𝚎 𝚝𝚞 𝚝𝚢𝚕𝚔𝚘 𝚍𝚕𝚊𝚝𝚎𝚐𝚘 𝚣𝚎 𝚙𝚊𝚗𝚒 𝙻𝚞𝚌𝚢 𝚙𝚘𝚠𝚒𝚎𝚍𝚣𝚒𝚊ł𝚊 ł𝚊 ż𝚎𝚋𝚢𝚖 𝚐𝚘 𝚣𝚊ł𝚘ż𝚢ł𝚊, 𝚙𝚘𝚗𝚒𝚎𝚠𝚊ż 𝚝𝚘 𝚓𝚎𝚜𝚝 𝚖𝚘𝚓𝚊 𝚔𝚊𝚛𝚊 𝚣𝚊 𝚞𝚍𝚎𝚛𝚣𝚎𝚗𝚒𝚎 "𝚔𝚘𝚕ż𝚊𝚗𝚔𝚒.
No co należało jej sie. Pomyślała sobie
𝙼𝚊𝚖 𝚝𝚞 𝚙𝚒𝚜𝚊ć 𝚘 𝚎𝚖𝚘𝚌𝚓𝚊𝚌𝚑 𝚞𝚌𝚣𝚞𝚌𝚒𝚊𝚌𝚑 𝚒 𝚘 𝚌𝚣𝚢𝚖ś 𝚝𝚊𝚖

Chodzi do pani psycholog bo ma zbyt dużo agresji np. Udeżyła koleżanke bo usiadła na jej miejscu wybiła okno bo ją nauczycielka zdenerwowała o ceną a sprawdzian i by można tak wymieniać
Megi ma długie brąz włosy oliwke oczy, ładną figurę jak modelka, ale charakter wybuchowy






Oto prolog będę się starała pisać jak najwięcej jak coś to piszcie🍷❤

Qumii1

You've reached the end of published parts.

⏰ Last updated: Oct 08, 2021 ⏰

Add this story to your Library to get notified about new parts!

Never | trylogiaStories to obsess over. Discover now