part 5

22 1 0

Něco se děje.

Nervózně jsem klepala prsty o nachytaný jídelní stůl.Nechápu to Louis říkal, že si něco zařídí a vrátí se mezitím uběhlo několik hodin a on nikde. Přesně tohle je jedna z odlišností Louise a Harryho. Louis mě tu nechá samotnou, bez jakéhokoli dozoru a nezajímá ho ten fakt, že bych klidně mohla zdrhnout, zatímco Harry byl v tomhle směru uplně jiný, byl schopný mě několik hodin držet spoutanou na posteli, jen abych mu neutekla. Najednou jsem zaslechal rachot klíčů v zámku. Konečně je tady, pomyslela jsem si, zvedla jsem se ze židle a šla mu naproti k hlavnímu vchodu, chtěla jsem se zeptat proč byl tak dlouho pryč, ale zaslechla jsem hlasy. Samozřejmě byl to Louis, ale s ním dorazil ještě někdo. He-le škyt zítra jedu do škyt LA předat tu Ingrit Marcusovi. Nechceš s-e přidat? Uslyšela jsem známý hlas.  Ne víš Hazz mám tu něco rozdělanýho, vložil se do toho Louisův hlas.  Ty-škyt-vole ta coura je úplně škyt levá. Marcus mě zabije.. Zachraptěl Harry. Před očima se mi zatmělo, nemohla jsem popadnout dech. Byl tu s ním člověk, který mi tolik ubližoval. V okamžiku několika desítek sekund jsem vyběhla schody nahoru do pokoje, dveře jsem co nejpotišeji zavřela a svezla se po nich na zem.Jak mi to sakra mohl udělat? Jak ho sem mohl přivést? Jestli si mě všimne jsem v hajzlu. Zaslechla jsem blížící se dupot po schodišti. Okamžitě jsem vystřelila co nejdál od dveří. Našel mě, určitě mě našel. Zaklela jsem v hlavě. Hope? Byl to Louis. Na štěstí pro mě. Pohlédla jsem mu do obličeje, bylo těžké rozeznat co se bude dít. Chci abys rozveselila mého kamaráda. Přešel blíž ke mě a nepřestával se mi dívat do očí. A-ale to je.. Chtěla jsem protestovat, říct mů že dolů nejdu, nemůžu je tam ten hajzl co mě zabije až mě uvidí. Ale Louis jen s úsměvem zavrtěl hlavou. Ne ne ne nic neříkej, na všechno jsem myslel a proto jsem ti donesl tohle, řekl a vytáhl z tažky, kteoru měl přes rameno škrabošku. Chci abys přišla dolů v tomhle oblečení(poukázal na tažku) a předvedla nám tanec, který si mi měla předvádět dopoledne, nebude se jednat o nic víc než o pouhý taneček na rozveselení mě a mého kamaráda. Mrknul na mě a pustil tažku na zem. Za hodinu ať si dole. Poručil a odešel.

XXX

- pustit písničku -

Seděla jsem na posteli a přemýšlela o smyslu života. Co jsem komu provedla tak příšerného, že mi život dává tolik zabrat? Z očí se mi začali spouštět slzy. Kurva, přestaň se litovat a postav se tomu čelem Hope. Zakřičela jsem na sebe v hlavě a pomalu tažku vyzdvihla na postel. Zip sem rozepnula a spatřila černý korzet, který sahal sotva nad pupík, od žeber dolů vedly stuhy, díky kterým u korzetu drželi krajková tanga. K tomu všemu byly ještě černé jehly. Fakt jako děvka, cekla jsem mezi zuby. Ještě chvíli jsem na to jen tak koukala a přemýšlela o tom jak zabránit tomu aby mě Harry poznal. 

Začala jsem se navlékat do toho mála oblečení, které mi Louis přinesl, Vlasy jsem si hodila do drdolu. Oblékla jsem si jehly na obličej sem si připnula škrabošku a pomalu scházela schody. Díky těm zatraceným podpatkům, které nadělaly více hluku než měly se Harry s Louisem přestal bavit a otočil se mím směrem. Srdce jako by chtělo puknout, tak hlasitě mi bilo a tak moc jsem se bála. Po chvíli se otočil i Louis. Zadívala jsem se do jeho očí, nevím čím to bylo ale všechen strach ze mě spadl. Tak Harry dovol abych se s tebou rozloučil tímto malým dárkem mrknul na mě. Harry kmital pohledem mezi mnou a Louisem. Teda díky bro, od kdy děláš takovýhle rozlučky. Ušklíbl se. No víš tak nějak vím, že se nemusíš vrátit, díky tej levej děvce. Oba dva propukli v záchvatu smícu. Tak to díky. Zasténal Harry, když už nemohl popadnout dech. Tak začni, pokynul mi Louis. Zapnula jsem do reproduktorů píseň, kterou jsem si vybrala. Pomalu jsem se začala hýbat do rytmu. S každým příchozím tónem jsem měnila nejrůznější pózy a tanečky. Skopla jsem ty úděsné boty a pořádně jsem zakroutila zadkem.  Vystřídala jsem ještě mnoho póz na zemi. Harry mi vždy říkával, že na toto mám talent. Harryho smaragdové oči vyhledávaly ty mé. Snažila jsem se jeho pohledu uhnout, ale nešlo to opět vyhrál. Jenom na pár sekund sem spojila svůj pohled s jeho a tak nějak jsem tušila, že je konec, že mě poznal a že se na mě teď určitě vrhne. Ovšem nic z toho se nestalo.Tolik jsem si začala melodie lynoucí se z rádia vychutnávat, žejsem ani nevnímala udivené pohledy od kluků. Mezitím píseň dohrála a já skončila na zemi. Páni.. Šeptnul Louis. Harry se chystal něco říct, ale Louis ho přerušil, chytil mě za ruku a vedl zpět do pokoje. Jakmile dveře zavřel, přirazil mě na ně a zašeptal mi do ucha. Páni, moc sis užívala mě takhle dráždit viď.. Na důkaz ráznosti těch slov mi zkousl ušnlí lalůček. Nemůžu se dočkat až do tebe zasunu, šeptnul a opustil místnost. Zhluboka jsem rozdýchávala slova, které právě opustila Louisova ústa a tak nějak jsem se je snažila setřást. Sled okamžiků, které se děly po té si už tak nějak neuvědomuji, byla jsem jako opařená.

Pohled Louise:

Páni nemohu uvěřit svým očím, pořád ji před sebou živě vidím, ty pohyby tak neskutečně padnoucí do rytmu hudby, mohl bych na jisto říct, že je to ta nejlepší tanečnice. Pořád tak trošku v šoku se vracím do obíváku za Hazzou. Páni, kde jsi jí sehnal kámo? Vypadlo z Harryho. Známá. Uchechtnul jsem se. Takže už jsi dostatečně rozptýlený? Řekl jsem a kopl boty, které tu Hope zanechala pod stolek. To si piš, ta holka byla fakt skvělá, Marcusovi by se líbila.Usmál se Hazza. No, smůla je, že není na prodej, ukončil jsem náš rozhovor. A víš co? Popojedem trochu ne? Odjíždíš do LA no ne? Tak jdem kalit. Řekl jsem a zvedal se z pohovky. Harry udělal to samé a vydali jsme se do temných ulic New Yorku. 

 Tak a je tu další díl :) Co na to říkáte? :O

Nemůžu .. (1D)Přečti si tento příběh ZDARMA!