"Kochałeś mnie kiedyś.. ?"

"Kochałeś mnie kiedyś.. ?"

12.3K Reads 1K Votes 19 Part Story
CreepyMemories By CreepyMemories Updated 2 days ago

Poprawiając swój rozmazany makijaż w toalecie pragnęła aby ten koszmarny wieczór się już skończył, na co się nie zapowiadało. Przyjęcie trwało w najlepsze, a ona zamiast się świetnie bawić płakała i co chwilę biegała do łazienki. ~Isabel, ty suko. -krzyczała w środku z nienawiści. Odbijała jej męża, flirtowała z nim, a temu gnojkowi najwyraźniej to odpowiadało.  Ogarniając fryzurę i po raz kolejny doprowadzając się do porządku, przełknęła ślinę i z dumą wyszła do bawiących się gości.  Podchodząc do stolika, gdzie oboje siedzieli z czegoś się śmiejąc nagle zderzyła się z jakimś mężczyzną.
-Przepraszam. -odparł chwytając ją w talii. -Powinienem był bardziej uważać. Tyle tu zamieszania. -uśmiechnął się tłumacząc.
-Nie szkodzi. -rzekła odwzajemniając gest i delikatnie wyswobodziła się z jego ciepłego uścisku.
-Jestem Nick. -przedstawił się i szarmancko ucałował jej dłoń, na co zaśmiała się.
-Lauren. -mimowolnie odwracając się zobaczyła palący wzrok swojego męża. ~Dobrze ci tak. -pomyślała. -Zatańczymy? -pod nagłym przypływem pewności siebie pociągnęła go za sobą. 
-Właśnie miałem zaproponować. -ponownie ukazując swoje białe zęby zauważyła u niego również dwa dołeczki. Przejmując inicjatywę zaciągnął ją na sam środek parkietu.

Ale niewdzięczny dupek! Kurczę, rozdział świetny *.* czekam na więcej!
miniassss miniassss Oct 31
Świetny początek😍 Lecę czytać dalej, zostanę na dłużej🤗 Zapraszam serdecznie do mnie na opowiadanie UCZUCIE MILIONERA💋