KIZLAR ÇETESİ #wattys2017

KIZLAR ÇETESİ #wattys2017

70.6K Reads 7.2K Votes 35 Part Story
SİMAY By Theheavenss Updated 3 days ago

Azra gözleri dolmuş etrafı incelerken Göksu elindeki iplerden kurtulmaya çalışıyordu. Bestenin yaptığı tek şey ise kafasını yere eğip gözlerini kapattığında karşısına çıkan yüzü izlemekti.

"Ben ölmek istemiyorum." Azra hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladığında Bestenin sinirden çenesi kasıldı. O da istemiyordu Göksu ve Azranın ölmesini. O da istemiyordu nefesini yarıda bırakmak. Ama yapabilecekleri bir şey yoktu. Depoda bağlıydılar. Yardım edecek kimse yoktu.

"Lütfen bir şey yapın." Geri sayaç gittikçe azalırken Beste ve Göksu çırpınmayı kesmişti.

"Bir şey yapamayız Azra. Bekle ve ölüm seni alsın." Aslında bilmiyorlardı ki erkekler görevi kabul etmeyip geri döndüklerini.

"Ben ölmek istemiyorum." boğazını yırtarcasına bağırdığında geri sayaç üst üste ötmeye başladı. Dışarıdan erkeklerin bağırışı geldiği sırada bombalar büyük bir gürültüyle patladı. Etrafı dumanlar sardığında üç erkekte yere diz çöktü.

Eymen, Asi'sini 

Kutay, Güzel'ini

Taha ise Sarışın'ını kaybetmişti.

Sonsuza dek.


"Kırmızı bizim rengimiz olsun. Kırmızı umudumuz olsun asi."


Başlangıç tarihi : 08.06.17

dern123 dern123 Aug 29
Ben justinin soyledigini begenmedim bence orjinal klip yani luis fonsi ve daddy yankee ikisi beraber daha guzel soylemisler ilk ciktigindan beei yani ocak ayindan beri favori sarkim bayiliyorummmm bir efsanee