NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Boy and Girl. ✔✅✔

Boy and Girl. ✔✅✔

2.3M Reads 75.9K Votes 52 Part Story
Linia2001 By Linia2001 Completed

Opowiadanie w trakcie poprawy. Nowe rozdziały co dzień lub dwa. :)

Przez przypadek Nadia trafia na tor wyścigowy. Już wcześniej bywała na nie legalnych wyścigach ale nigdy nie brała w nich udziału. Ale tym razem nie ma wyboru musi podjąć ryzyko.
Od tego momentu życie dziewczyny zmienia się o 180 stopni. I jakby tego było mało chłopak, który wcześniej nie zwracał na nią uwagi teraz ją zwrócił i to przez niego jej życie zmieni się.

"Droga powrotna minęła w minutę. Brunet zaparkował samochód na podjeździe. Stanęłam przed drzwiami, chłopak otworzył je i weszliśmy do środka.

Ściągłam buty, powiesiłam bluzę na wieszaku i odwróciłam się w stronę Alana. Przez cały ten czas patrzył na mnie, a gdy się odwróciłam zaatakował moje usta swoimi. Przyparł mnie mocno do drzwi i zachłannie całował. Z trudem oddawałam pocałunek co zauwarzył bo zwolnił. Podniósł mnie do góry, a ja oplotłam go nogami w pasie. Ścisnął lekko moje pośladki przez co jęknęłam głośno w j

Najwyższe notowania:
1# w kategori

AstridMendes_1 AstridMendes_1 5 days ago
Sorry za reklamę😁 ale muszę się jakoś wypromować😁 Zapraszam na moje ff pod tytułem "Let's not go to the past | Shawn Mendes | Justin Bieber
Nieeznajoma Nieeznajoma Feb 27
Bardzo fajny rozdzialik, miło się czyta. Jak będzie ktoś miał czas to serdecznie zapraszam do mnie :)
SalisNasti SalisNasti Jan 17
Aaaaaa to o france, że ona franca, że charakter czy coś XDD OKEJ :')
Wait.... czyli 2,3 M wejść...na 2 rozdziały!!! 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
- - Feb 11
Zapraszam do mnie!
               Jeśli ktoś poszukuje powieści opisującej świat oczami nastolatka, obawy o przyszłość, marzenia, życie dorosłych i pierwsze miłości.
               Proponuję zaglądnąć do:
               https://www.wattpad.com/story/98402216-zwyczajny-ch%C5%82opak
wiki231231 wiki231231 Jan 09
Japierdziele przecież napisała że MOŻE zawierać dużo błędów, a wy już się czepiacie. *w myślach: co za patola*. Popieram ExampleForExample!!