NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
SAHTE SİYAH(Düzenlenecek)

SAHTE SİYAH(Düzenlenecek)

368K Reads 3.6K Votes 7 Part Story
Space By Alevinruhu Completed

Yankı Sonat, dünyasının temelleri doğduğu ilk andan beri yalanlar üzerine kurulu olan biriydi. Karakteri, çocukluğundan beri kendi elleriyle yarattığı bir ütopikliğe sahipti. Biraz saftı, biraz merhametliydi, biraz da ürkekti. Etrafındaki birbirine dolanmış sahteliklere kör ettiği benliği, onun için seneler sonrasına doğru bir yol çizdiğinde o tam merkezinde olduğu olayların yalnızca bir figüranı gibi hissetmiş ve en olmayacak adama sığınmayı yeğlemişti. Bu işin sonunda ruhunun kurban edileceğini biliyordu; yalnızca katilinin sevgilisi olacağından henüz haberi yoktu. Bunu öğrendiğindeyse her şey için çok geç kalmış olacaktı.

Bora Aren Ateş, ızdıraplarla geçen senelerinin intikamını almak için kıskacına hapsettiği günahsız birini kullanmaya kararlıydı. Acımasızlıklarla kirletilmiş ve hunharca katledilmiş düşleri, onu ruhsuz biri haline getirmişti. En azından o böyle olduğuna inandırmıştı kendini. Başta her şey istediği gibi ilerliyor, gözlerini körelten hırsın kurbanı olarak hatalarından vazgeçmiyordu. Ta ki kendi kuklasına delicesine aşık olup, sevdiği kadının ruhunu öldürerek ilk cinayetini işleyene dek.

Paletlerdeki tüm renkler siyah artık. Yankı'nın istediği, Bora'nın kirlettiği gibi... Ancak onların bir rengi yok. Belki de sonunda renkler bile onları terk etti.

O hâlde, şimdi sıra ölmelerde.

*

"Unutulalım, sadece ikimiz kalalım bize."

SENİN İÇİN
01.12.2015

22.01.2017 (G.K.İ 11)

bebolica bebolica Mar 09
Yankı ilkeşek utxugdlxtdlutltduudtld65p6tlsao355ıf5eudtul yapmasam olmazdı yııyfoug
boss_mccall boss_mccall Feb 03
ben her zaman kendimi piyon olarak götürüm çünkü oyunun sonunu piyonla atılan ilk hamle belirler ve  asla şah gibi korunmaya mahküm biri deilim fdgdsf
Kuzenine aşık sanırım ama bence esas erkek bu değil gibi
craying_killer craying_killer Dec 13, 2016
Şimdi salak diceksiniz biliyorumda. Kuzenine aşık mı emin olamadımda?
senaazazza senaazazza Feb 19
🚾💟💟✳🆎✴🕑♨💝🎇👻🎆🔒🔓🔑🛀🎧☕🌊🌈💛💙💜💚❤💔💗💓💘💋💍💎👣