Cehennem Başkalarıdır

Cehennem Başkalarıdır

2M Reads 55.2K Votes 46 Part Story
İncigül Semiz By incigul Completed

Bir dosta karşı yapılan fedakarlık, güneşli bir günün ortasına düşen bulutlara katlanmaktı.

Aydınlığın enerjisini yok edip tüm pejmürdeliğin ve yıkımın bir arada olduğu duyguları bu koyuluğa gark eden bir renkti Gri. 

Eris Arıkan, siyahın ve beyazın netliğini içinde taşırken bu karışımdan oluşan Grinin karmaşasını da tüm benliğinde bulunduracaktı.O şimdi hizmetkarını içindeki gri bulutların altına hapsetmiş kötülüğün yağmurunda ıslatırken, istediği zaman ona beyazın aydınlığını bahşedecekti. Ve günün sonunda karanlık ikisinide ele geçirecekti. Eris Arıkan'ın aydınlığı ve karanlığı arasındaki o ince çizgi onları derin bir duygunun uçurumundan aşağıya sürükleyecek. 

ERİS ARIKAN
O ne siyah ne de beyaz... O gri...

Kapak Yapım : Fire Photoshop* Bölümler düzenlenmemiştir.*

Super🙌🙌🙌🙌🙌🙌😗😗😋😝😝😜😜😪😏😏
siyahygmr siyahygmr Jun 10
Arkadşlar gece rengi adlı hikayeme bakın emnmn beğncksnz 🤗🤗
Yalnızlık Komedisi kitabıma bir göz atar mısınız beğeneceğinizi umuyorum
Arkadaşlar, ihanet-aşk/gizem-gerilim dolu dedektif polisiye öyküsü İsimsiz’i okumak isterseniz bu linkten ulaşabilirsiniz. Asla tahmin edemeyeceğinizi iddia ettiğim kurguya sahip hikâye, her gün güncellenecektir. 
               https://www.wattpad.com/story/108618617-isimsiz
BetulKurt55 BetulKurt55 May 03
Canlar yeniyim karsilikli takip yapiyorum kitabimi okursaniz sevinirim. Kendimi gelistirmek istiyorum ve seveceginize eminim :))
buketkeless buketkeless Jun 03
Aşk bu muydu? Kalbe acı vermekten ibaretmiydi ? Belki de mutluluk çok uzağımızda ya da değil açığa çıkmak için sadece zamanını bekliyor olabilir bunu görmek için birazcık sabır ve bolca dua 🤗🙏 Arkadaşlar yardım edermisin yeniyim şimdiden teşekkürler 😊