Teenage Dirtbag (Harry Styles)

By btsrelated

63.3K 3.4K 105

Elena Carter bola najkrajším a populárnym dievčaťom,na ktorej ste si mohli zanechať oči.Mala perfektnú tvár,p... More

Teenage Dirtbag (Harry Styles)
Chapter 1
Chapter 2
Chapter 3
Chapter 4
Chapter 5
Chapter 6 1/2
Chapter 6 2/2
Chapter 7
Chapter 8
Chapter 9
Chapter 10
Chapter 11
Chapter 13
Chapter 14
Chapter 15
Chapter 16
Chapter 17
Chapter 18
Chapter 19
Chapter 20
Chapter 21
Chapter 22
Chapter 23
Chapter 24
Chapter 25
Chapter 26
Chapter 27
Chapter 28
Chapter 29
Chapter 30
Chapter 31
Chapter 32
The Mechanic
Chapter 33 *LAST CHAPTER*
SEQUEL
new story

Chapter 12

2.1K 98 14
By btsrelated

|Edited|

Elena's POV:

Melody,Becca,Candice a ja sme strávil deň pripravovaním sa na Jarný ples.Bol to deň tancovania.Jarný plesový tanec bol v tanečnej miestnosti,kde sa zvyčajne zdržiavajú tanečníci.Naša škola nikdy nedávala Jarný ples do telocvične,pretože sa ľudia sťažovali, že to tam smrdí ako ponožky a nechceme tancovať a jesť v miestnosti, kde ľudia zvyčajne sú spotený a cvičia.

Tanečná miestnosť bola veľká a krásna.Mala pódium pre DJ-a aby si uložil veci.Na druhej strane miestnosti bol veľký stôl na čom bolo jedlo,pitie.V strede miestnosti a blízko pódia by mal byť tanečný parket.O pár krokov ďalej by mali byť stoly kde by ľudia sedeli.Nad pódiumom bol nadpis "Jarný ples 2015" v ružových a zelených písmenách.Stoly bol vo farbách levandúľ a v strede bol veľký pohár vyplnený vodou s jednou ružou.

Všetko vyzeralo perfektne a pripravené tancu,nemohla som sa dneška dočkať.Keď Candice a Becca zistili, že budem na plese s Harrym,šaleli a začali vyspevovať, že sa onedlho dáme dokopy.Sú stým neúprosné,ale aj tak ich mám rada.Potom sme začali obťažovať Candice o tom či sa jej Niall spýtal,či s ním pôjde na ples.Niall bol najmilší z tých piatich a osobne si myslím,že on a Candice by spolu boli úžasní.Obaja sú na tej tichšej strane ale majú si čo povedať.Obaja vedia jesť ako prasce ale nepriberú ani kilo.Tiež radi hrajú video hry.

Ako som kontrolovala stoly,otočila som sa k Becce. "Počkať,s kým ideš na ples?" spýtala som sa jej.

"S Ryderom Millerom." odpovedala s úsmevom.Na chvíľu som sa zamyslela.To meno mi bolo povedomé.Potom som si uvedomila, že bol vo futbalovom týme brankár,aby som bola presná. "S kým idú Liam a Louis?" spýtala sa.

"Louis ide s Eleanor Calder." povedala som. "A Liam berie jeho priateľku,Danielle Peazer."

"Oh áno." Becca sa usmiala. "Zabudla som,že Liam má priateľku."

Candice,ktorá práve dokončila upravivanie tanierov na dlhý stôl,ku mne podišla. "Tešíš sa na dnešok?" spýtala sa. "Myslím tým,že s tebou bude Harry a tak."

Mierne som sa začervenala. "Áno,teším sa." povedala som."Len dúfam,že to nebude trápne alebo niečo."

Pracovali sme ďalších dvadsaťpäť minút,než hlava tanečnej komunity,Marilyn Chambers,oznámila: "Dobre dievčatá! Spravili sme prekrásnu prácu.Môžte ísť domov a pripraviť sa na tanec! Potom sa vidíme."

Každy si začal zbierať veci a opustili sme budovu,kráčajúc k naším autám.Všetci sme prišli k Beccinemu autu a predtým než nás všetkych zaviezla domov,sme si dali chladený jogurt z Pinkberry.Keď som sa dostala domov,bolo 17:30.Vstúpila som do domu a krátko som pozdravila Lucy a Tylera,predtým než som utekala na poschodie do mojej izby,zatvárajúc dvere.Prešla som do mojej kúpelne a zapla sprchu.Vyzliekla som sa a vstúpila som do vlažnej vody.Zavrela som oči keď mi voda tiekla po mojej pokožke.

Keď som naniesla šampón a kondicionér,vyšla som zo sprchy a obmotala som okolo seba biely uterák.Vyšla som z kúpelky a išla k môjmu šatníku.Navliekla som si sivé nohavice s bielym tričkom.Potom som zobrala fén.Ďalších desať minút som si fénovala vlasy,kým neboli perfektne rovné,hebké a suché.Keď som to dokončilaa,zobrala som si kulmu na vlasy a natočila som si vlasy,pozerajúc sa do zrkadla kým som si natáčala vlasy do roztomilých lokien.

Keď som dokončila točenie mojich vlasov,začala som si robiť nechty.Aby to pasovalo mojim šatom,tak som si ich nalakovala na ružovú farbu s bielými trblietkami.Pozrela som sa na hodiny,ktoré ukazovali, že bude o trinásť minút šiesť hodín.Potom som si začala robiť očný make-up.Najprv som naniesla čiernu linku a čiernu špirálu.Potom som naniesla tmavohnedý odtieň spolu s čiernym.Nakoniec som naniesla strieborný odtieň aby som vytvorila dymové líčenie a bola som hotová.

Cítila som smäd tak som sa postavila keď som dokončila môj make-up a išla dole.Vstúpila som do kuchyne a uvidela Tylera a Lucy sa rozprávať.Keď som vstúpila a Tyler sa na mňa pozrel,skoro sa zadusil jablkom,ktoré jedol a Lucy tam len stála,usmievajúc sa.

"Vyzeráš prekrásne,Elena!" Lucy šťastne zakričala. "Ohh a nemôžem sa dočkať kedy ťa uvidím plne pripravenú."

"Ježiši,El." Tyler povedal s rozšírenými očami. "Vyzeráš naozaj pekne."

"Aw,ďakujem,Ty." usmiala som sa dávajúc môjmu bratovi nedbalú pusu na líce kým sa mykal.Zobrala som si pohár vody a zvolala. "Vidíme sa potom!" predtým než som utekala hore s mojou vodou.

Keď som sa napila vody,pokračovala som v make-upe.Na líčka som naniesla ružovú farbu a potom ružovú aj na moje pery.Znova som sa pozrela na hodiny.Ukazovali 18:15.Povzdychla som si a postavila som sa,kráčajúc k šatníku.Otvorila som ho a predklonila som sa dole aby som sa poobzerala po perfektných lodičkách.Úsmev sa objavil na mojej tvári keď moje oči pristáli na sivých lodičkách.Vytiahla som ich a položila ich vedľa postele.Zrazu mi zazvonil mobil a pozrela som sa naňho.Usmiala som sa keď som uvidela,že je to Harry.

From: Harry

Nikdy v živote som na sebe nemal RUŽOVÚ.Toto je všetko pre teba,Carter. -.-

Usmiala som sa a hrýzla si do pery.

To: Harry

Aw,dospej.Ako som povedala predtým,pravý muž si oblečie ružovú.

From: Harry

Skutočný muž si oblečie ružovú,moju riť.Už si hotová?

To: Harry

Ánooo.Len si musím obliecť šaty.

From: Harry

Dobre,idem sa obliecť.Vidíme sa čoskoro.

Usmiala som sa keď som položila mobil.Harry by tu mal byť o siedmej.Pozrela som sa na čas a bolo 18:25.Sadla som si na posteľ a zapla televízor,prepínajúc.Uvidela som,že dávajú Fashion Police.Pozerala som sa na to,kým nebolo 18:45.Vstala som z postele,zamkla dvere a zastrela záclony na okne.Potom som vybrala šaty a obliekla som si ich.Pasovali mi perfektne.

So šatami na sebe som si obula lodičky.Potom som si zapla moje strieborné náušnice spolu so sivým náhrdelníkom, ktorý mal srdiečko.Pozrela som sa do zrkadla posledný krát,pozerajúc sa na seba.Vyzerala som dobre so šatami a šperkami.A nehovorím o mojom zlatom kruhu ktorý mám v nose.S mojimi šatami na sebe som si zobrala môj iPhone,predtým než som zišla dole.Moje opätky búchali o mramorovú podlahu keď som uvidela Lucy a Tylera v obývačke.Ich brady padli keď ma uvideli.

"No do riti." Tyler sa zasmial. "Teraz vyzeráš prekrásne."

"Ďakujem zlato." zasmiala som sa.

Lucy sa na mňa usmiala. "Harry je šťastný chalan."

"Lucy,je len môj doprovod." hlboko som sa začervenala.

"Mhm." nepresvedčivo sa usmiala keď opustila miestnosť.

Presne potom zazvonil zvonec spôsobujúc,že som mierne poskočila. "Oh môj bože,je tu." dýchala som.

Tyler sa zasmial. "Si nervózna,El?"

Prekrútila som očami. "Ticho! Zostaň tu."

Tentokrát pretočil oči on keď som kráčala k dverám.S mojou jednou rukou na klúčke som sa nadýchla a otvorila.Môj dych sa zarazil keď som uvidela chalana predo mnou.Harry bol oblečený do čierneho saka s bielou košelouPod sakom mal kravatu, ktorá pasovala mojim šatám.Jeho ruky boli vo vrecku a úškrn na jeho ružových perách.Harryho kučeravé vlasy boli perfektne na vrchu jeho hlavy a môžem povedať,že vyzeral neodolateľne.

Myslím,že sexy ho opisuje lepšie.

Keď Harryho zelené oči padli na mňa,trocha sa rozširili a jeho pery sa pootvorili. "Wow." pomaly povedal. "Vyzeráš...ohromujúco."

Začervenala som sa a usmiala som sa na neho. "Tiež nevyzeráš zle." usmiala som sa. "Páči sa mi tá kravata."

Harry sa zasmial. "Toto všetko je pre teba." zasmiala som sa a spýtal sa.
"Môžme ísť?"

Prikývla som,vychádzajúc z domu a zatvárajúc dvere za mnou.Obaja sme kráčali na príjazdovú cestu,kde bolo jeho čierne Volvo.V aute som rozpoznala dve tváre sediace na zadných sedačkách.Melody a Zayn.Usmiala som sa a sadla som si na miesto spolusediaceho.Otočila som sa aby som sa pozrela na tých dvoch vzadu.

"Rada vás tu vidím." uškrnula som sa keď som ich uvidela.

"Dievča,vyzeráš nádherne." Melody sa usmiala.

"Ty tiež." odpovedala som.

Naozaj vyzerala nádherne.Melody mala na sebe šaty, ktoré sme si kúpili,spolu s trblietavými lodičkami.Niektoré jej vlasy boli hore v drdole a ostatné padali dole,ale boli natočené.Mala červený rúž a modro-strieborné odtiene na očiach.Jej nechty pasovali k šatom.Cez to všetko vyzerala krásne.

Harry si sadol na sedadlo a naštartoval auto.Potom vyjazdil tam,kde sa tanec koná.Čoskoro sme sa tam dostali.Zaparkoval auto a všetci sme vyšli.Zayn a Melody si držali ruky kým kráčali k vchodu.Harry sa na mňa pozrel a potom vystričil jeho ľavé rameno.

"Môžme?" spýtal sa s malým úškrnom.

Usmiala som sa a zahákla som moju pravú ruku za jeho lakeť. "Poďme na to."

Obaja sme išli ku vchodu.Dvere sa otvorili a vstúpili sme do veľkej miestnosti.Vyzeralo to nádherne s DJ-om hrajúc pesničky,s ľudmi tancujúc na tanečnom parkete a ostatnými sediac za stolom.Všimla som si dvoch chlanov s ich doprovodmi a ja spolu s Harrym sme k nim kráčali.

"No,nevyzeráte vy dvaja úžasne?" Candice sa usmiala.Bola oblečená v tmavomodrých šatoch a úzkymi pramienkami, ktoré mali trblietky z pásu nadol a čierne lodičky.Jej vlasy boli vyžehlené.

Zasmiala som sa a moje oči prešli na dve dievčatá.Eleanor Calder a Danielle Peazer-Louisov a Liamov doprovod- vyzerali krásne v ich šatoch.Obe boli naozaj krásne dievčatá a mám pocit,že Louis chce Eleanor,súdiac podľa toho ako sa na ňu pozerá.

Presne potom,Becca a jej doprovod Rider sa ukázali. "Ahojte ľudia." usmiala sa.

"Ahojte." všetci sme povedali narovnako.

Všetci sme sa chvíľu rozprávali a potom sme sa rozhodli si ísť sadnúť.Pretože tu boli len štvor miestne stoličky,Harry,Melody,Zayn a ja sme si sadli k jednému stolu a Candice,Niall,Eleanor a Louis si sadli k druhému.Becca,Rider,Liam a Danielle si sadli k ďalšiemu.Všetci sme sa smiali a rozprávali,kým nezačala pesnička Heart Skips A Beat od Ollyho Mursa.

Melodine oči sa rozšírili a pozrela sa na mňa. "Elena..." začala.

Široko som sa usmiala a obe sme sa postavili,opúšťajúc naše doprovody a utekajúc na tanečný parket kde už ľudia tancovali.Toto bola naša najobľúbenejšia pesnička a ako sme tancovali,spievali sme spolu s pesničkou. "So put another record on,kiss and leave me on." spievali sme,smiali sme sa a tancovali. "Nothing really matters when we're dancing.Listen to the same sad song,playing on repeat.'Cause every time we come this close,my heart skip,skips a beat!"

"So come on,spin me around." pri tomto verši mi niekto chytil pravú ruku a doslova ma pretočil,priťahujúc ma k hrudi.Moje oči sa mierne rozšírili keď stretli pár zelených.Chlapec sa na mňa uškŕňal.Zasmiala som sa keď Harry a ja sme tancovali spolu s pesničkou a v kútiku oka som uvidela Zayna tancujúc s Melody.

"So hung up,we can't let it go.If you really have to leave,one more time just move me slow." Harry sa na mňa usmial a naše tváre boli od seba pár centimetrov keď sme tancovali s ostatnými. "So put another record on,play it on repeat.Nothing really matters when we're dancing.'Cause all you ever need to know is what you do to me.And every time you hold me close,my heart skip,skips a beat."

Harry mi znova chytil ruku a pokrútil ma keď prišiel ďalší verš. "So come on,spin me around.Now I don't wanna go home.'Cause when you hold me like you know my heart skip,skips a beat.I know I should,but I can't leave it alone.And when you hold me like this,that's when my heart skip,skips a beat."

Všetci sme tancovali spolu s pesničkou a prekvapilo ma keď som videla ako sa Harry zabáva.Naozaj vyzeral,že si to užíva a som rada,že je tu so mnou.Keď pesnička konečne skončila,nemohla som si pomôcť ale zasmiala som sa.Harry sa smial spolu so mnou.Potom sme si išli sadnúť a Harry sa ku mne otočil.

"Chceš niečo jesť?" spýtal sa.

"Mám chuť na cestoviny." usmiala som sa a postavila som sa. "Poď." Harry sa postavil a kráčali sme k stolu kde boli jedlá a zobrala som si tanier.Keď som uvidela, že si Harry neberie,otočila som sa k nemu. "Nebudeš jesť?" spýtala som sa.

Pokrútil hlavou. "Nie som hladný."

Na chvíľu som sa zamyslela. "Čo keby sme jedli spoločne z môjho?" navrhla som. "Nie som až tak hladná,ale môžme jesť spoločne?"

Jeho ružove pery sa uškrnuli. "Iste." povedal.

Dala som cestoviny na tanier a Harry tam pridal chips.Zobrali sme si dve plechovky Pepsi a išli si sadnúť.Ako sme obaja jedli,moje oči prešli na Melody a Zayna,ktorý si držali ruky a tancovali.Pozerala som ako jej Zayn niečo zašepkal do ucha spôsobujúc,že sa zasmiala a videla som ako sa začervenala.

"Sú spolu tak zlatí." zamrmlala som,hryziac do cestovín.

"Viem." Harry súhlasil s malým úsmevom. "Zayn vyzerá omnoho šťastnejšie s tvojou kamarátkou."

"Melody tiež." povedala som a zastrčila som si vlas za ucho.

Harry a ja sme jedli a rozprávali sa aj s našími kamarátmi.Spoznala som Danielle a Eleanor a obe boli naozaj priateľské.Spravili sme mnoho fotiek s mojim mobilom a zrazu začala hrať pesnička A Moment Like This od Kelly Clarkson.Moja konverzácia s dievčatami sa prerušila keď sa na mňa Harry uškrnul,ponúkajúc mi ruku.Mal vyzlečené sako takže jeho košeľa a ružová kravata boli vidieť.

"Môžem mať tento tanec?" spýtal sa.Jeho hlas bol pomalý a chrapľavý.

Môj dych sa zasekol keď som prikývla,berúc jeho ruku.Harry ma zaviedol k tanečnému parketu kde páry už tancovali a moja druhá ruka sa premiestnila na jeho rameno,kým jeho boli na mojom páse.Obaja sme sa kolísali do pesničky a tento moment som zabudla na fakt,že je Harry školský bad boy.Zabudla som na to, že je nebezpečný.Zabudla som na to,že má tajomstvá o ktorých nehovorí.Zabudla som na to,že moji rodičia chcú aby som od neho zostala preč.

Pretože všetko čo sa deje práve teraz je,že Harry a ja sme v tomto momente.

************

Ples bol úžasný.Všetci sme sa rozprávali,tancovali,jedli,smiali a užívali sme si.Harry ma práve teraz bral domov a bolo skoro pól jedenástej v noci.Tieto stredoškolské plesy doslova trvajú veky.Keď sme sa dostali k môjmu domu,Harry zrazu začal byť džentlmenom a otvoril mi dvere.Odprevadil ma ku vchodovým dverám.

Keď sme sa tam dostali,otočila som sa k Harrymu.Stále na sebe nemá jeho sako a rozhodne mi to nevadí pretože by som vedela vybozkávať jeho vypracovanú hruď.Prestaň Elena.

"Dnes som sa naozaj zabávala." usmiala som sa na neho. "Vďaka,Harry."

Harry sa na mňa usmial a ukázali sa jeho ďolíčky. "Ja tiež." povedal.Vydýchol a povedal, "Mal by som ísť.Vidíme sa v pondelok,že?"

Prikývla som s úsmevom. "Áno." povedala som potichu.

Ale predtým než sa Harry otočil aby odišiel,sa naklonil a jeho jemné pery pobozkali moje pravé líce,bozkávajúc ho veľmi jemne.Jeho pery tam chvíľu zostali než sa odtiahol s úškrnom na perách. "Ahoj,Carter." uškrnul sa predtým než sa otočil a kráčal k príjazdovej ceste.

Keď som vstúpila do domu,moje líca boli pravdepodobne červené.Zamkla som vchodové dvere a vyšla hore na poschodie do mojej izby vediac,že Lucy a Tyler už boli v posteli.Vošla som do mojej kúpelne a vyzliekla som si veci spolu s lodičkami,prezliekajúc sa do pyžama.Keď som sa doprezliekala a zmyla môj make-up,vyliezla som na posteľ.Moje vlasy boli stále kučeravé,samozrejme a naozaj mi to nevadí.Pred spaní som sa ešte pozrela na mobil a skrolovala som miliónymi fotami čo sme spravili.

Prvá fotka bola o mne a Melody.Obe sme stáli s rukami okolo seba,usmievajúc sa.Ďalšia bola o mne a Harrym.Jeho ruka bola obmotaná okolo môjho pásu a moja bola okolo jeho,smejúc sa.Ďalšie fotky boli tie isté o chalanoch s ich doprovodom a Becca s jej doprovodom.Potom tu bola fotka o mne,zvyšku chalanov,Melody,Candice,Eleanor,Danielle,Becca a Rider,stojac pred veľkým oknom.Zoskupenie išlo: Rider,Becca,Candice,Niall,Zayn,Melody,ja,Harry,Louis,Eleanor,Danielle a Liam.

Potom tu bolo plno fotiek.Všetky boli selfie, ktoré som spravila alebo jednotlivcom, ktorý mi ukradli mobil.Bola tu jedna o mne a Melody,kde sme robili smiešne tváre,keď sme sedeli pri stole.Ďalsia bola o me a zvyšku dievčat.Potom tu bola fotka,ktorú som si musela spraviť s chalanmi.Potom tu boli plno selfies o Harrym,Niallovi,Liamovi,Zaynovi a Louisovi,keď mi ukradli mobil.Každá fotka bola so smiešnými tvármi.Usmiala som sa keď som kĺzala po fotkách.Potom po všetkých fotkách tu bola selfie o mne a Harrym.

Usmiala som sa keď som videla prvú fotku o Harrym a mne.Bolo to keď sme obaja sedeli pri stole.Moja ruka bola vystretá keďže som robila fotku.Harry sa uškŕňal na kameru,nie som prekvapená.Ja som robila bozkávajúcu tvár a moje modré oči boli rozšírené.Potom tu bola normálna fotka kde sme sa jednoducho usmievali.Bola tu fotka Harryho,ktorý sa široko usmieval a mňa hryziac si spodnú peru keď sa moje čelo mračilo.

Každou fotkou Harryho a mňa,sa môj úsmev rozširoval.Fotky boli perfektné a všetky sa mi páčili.Všetky tieto fotky som zdielala na Facebook,označujúc každého.Predtým než som išla do postele,som zdielala status pre dnešný večer.

Elena Carter: Dnešok bol naozaj úžasný.

__________________

Takže ako ste si všimli,nepridávala som časti pretože som toho mala veľa a uvedomila som si že je pre mňa ľahšie sa starať o jeden príbeh než o tri naraz.Pre každého je to inak lepšie :) Keďže som dokončila príbeh Violet,rozhodla som sa ďalej prekladať tento príbeh.Dúfam že sa diel páčil a prepáčte za chyby.♡☆

Continue Reading

You'll Also Like

17.4K 390 26
Simona je obyčajné sedemnásť ročné dievča z Košíc ktoré dostane od kamarátky ponuku na výlet do Pekingu. Oboch kamaratiek sa doterajších život zmení...
10.9K 282 30
Mladá krasokorčuliarka a profesionálny hokejista. Ona jemné, ladné dievča a on tvrdý, hrubý rival. Dva úplne odlišné svety, no osud si vybral práve i...
201K 20.1K 132
first book of FATE Prvý VMinKook na SK&CZ Wattpade "Budem gay pre Taehyunga." Started translate: 3.9.2018 Finished translate: 3.5.2019 ©taehyungbby- ...
85.2K 2.1K 31
Mas 15 rokov a nenavidis Hokej a Juraja Slafkovskeho nenavidis ho z celeho srdca vsetci ho miluju ale ty nie • Prvom rade sa ospravedlnujem za chyby...
Wattpad App - Unlock exclusive features