Ahoj jsem Marie, vím jak se jmenuju. Protože jsem to měla jako malá napsané na lístečku, který ležel v mé kolébce, která plula na řece. Mám světle blond vlasy a modré oči. Miluju vodu, mám k ní jiný vztah než ostatní, ale neumím to vysvětlit... a atletiku, neznám matku ani otce... Celý den tady všichni pracují, jsme v jednom kole. Řvou po nás a nemáme skoro nic... Ach jo ... Kdy už to skončí? Nevím nikdo to neví. Mám tady svou nejlepší kamarádku Jill, vyrústáme tu spolu a jsme přibližně stejně staré. Jill má špinavý blond (barva vlasů) a hnědé oči. Spolu jsme se dohodli, že utečeme z tohoto sirotčince.Pořád tady pracujeme a chceme najít lepší místo k životu.
