,,Přijdu si sama"
,,Nejsi"
YOU ARE READING
deep talk | stein27
Fanfiction,,Přijdu si sama" řekla jsem a vlastně nevěděla proč. Proč se do hajzlu vůbec vybavuju s klukem, kterýho neznám a proč mu do hajzlu říkám něco, co nejsem schopná říct ani vlastním rodičům. ,,Chápu to" odpověděl ,,Ale vždycky někoho máš, je to jen po...
Úvod
,,Přijdu si sama"
,,Nejsi"
