Never click suspicious links
Reminder: Wattpad will never ask for passwords, payment information, or other sensitive account security details.

hoofdstuk 1.

9 1 0
                                        

na dat ik de laatste spullen gepakt heb, geef ik mijn ouders na de zoveelste keer een dikke knuffel en zeg gedag. "irma je vergeet Missly" ik draai me om en zie mijn zusje myrthe met mijn uil naar buiten komen. hoe kan ik mijn uil nou vergeten. ik neem mijn uil van haar af en geef haar ook een knuffel. het is zelf nu mijn 5de jaar op Hogwarts, maar ik ga veel om met mensen die een hogere klas zitten, zoals luna, Harry, Hermione Granger en Ron. oja, ik heb ook nog een beste vriendin Ginny, ze is het zusje van Ron, ze staat altijd voor me klaar en ik kan ook alles aan haar vertellen net zoals dat ik stiekem verliefd ben op Harry en dat ze me gezworen heeft om het niet aan iemand te vertellen, en ook belangrijk, ik ging al meteen sinds dag 1 met haar om. ik schrik op uit mijn gedachte als ik een auto zie vliegen in de lucht. dat moeten Ron enzo wel zijn want hun zijn de enige met z'n vliegende blauwe auto. ze stoppen voor mijn huis en Ginny stapt al vrij snel uit om mij te knuffelen, we hebben elkaar al de hele vakantie niet gezien dus dat is vrij logisch. ondertussen wanneer ik Ginny terug knuffel, zie ik Ron, Harry en Hermione zitten op de achterbank. ik bedenk me nu pas hoe ik eigenlijk mee ga, want er zijn maar vijf zitplaatsen, twee voorin en drie achterin. Ron en meneer wemel zitten voorin en Ginny, Harry en Hermione achterin. ik stop mijn spullen achterin en mijn uil hou ik bij me. "euhm, meneer wemel hoe ga ik nu eigenlijk mee als er geen plaats meer is?" ik zie hem op een knop drukken en de auto wordt breder. ik zie nu dat er een extra zitplaats bij is gekomen, voor en achter. ik stap achter in.

wanneer we op perron 9 3/4 aankomen, zie ik al allemaal eerste jaars, ze zien er super zenuwachtig uit. dat was ik natuurlijk ook toen ik nieuw was, ik had nog geen vrienden gemaakt, en ik was natuurlijk ook erg zenuwachtig bij welk huis ik werd gesorteerd, de hoed deed eerst heel vreemd, hij maakte opmerkingen zoals dat ik sluw en slim was en daardoor bij Slytherin zou kunnen horen maar ik had ook eigenschappen van Griffoendor, het lef en dapperheid hebben. ik snapte dat niet, ik heb nooit zelf opgemerkt dat ik die eigenschappen van Slytherin had, mijn keuze ging sowieso al naar Griffoendor, na lang nadenken heeft de hoed toen besloten om mij toch bij Griffoendor te zetten. in het tweede jaar moest ik na een half jaar naar huis komen omdat er iets vreselijks met mijn vader was gebeurd. na een paar dagen dat hij in coma lag overleed hij. mijn moeder en ik waren erg verdrietig. na de dag vandaag wil ze nog steeds niets zeggen over mijn vader, ook niet als ik er naar vraag. ik mis hem wel heel erg nu ik er aan denk. wanneer ik opkijk zie ik Harry, Hermione, ginny of Ron nergens, ik denk dat ze al in de trein zijn gestapt. wel beetje gek zonder mij, ik bedoel ze wachten altijd maar goed. ik stap in en zoek naar een coupe waar misschien de rest in zit, maar nee hoor geen één waar ze zitten. ze komen misschien zometeen wel. ik zoek een lege coupe en ga daar zitten. wanneer ik voel dat de trein beweegt snap ik niet dat ze er nog niet zijn. als ze er in Hogwarts nog niet zijn ga ik me erge zorgen maken. ik kijk uit het raam tot ik van schrik de coupe met hard geluid open hoor gaan, ik kijk om en zie een bekende jongen, Draco Malfoy. 

"ga weg, wij gaan hier zitten" zegt hij schuw tegen mij. ik kijk hem boos aan, wat denkt hij wel niet dat hij de enige is ofzo? "pardon?" zeg ik boos. "je hoorde me wel" zegt hij terug, nou lekker begin dit. "oke, nee is mijn antwoord" zeg ik rustig. "het was geen vraag" zegt hij met een verheffende stem. "oke dat van mij was wel een antwoord, dus dat betekend dat ik hier rustig blijf zitten" zeg ik met 'wel' uitdrukkelijk.  ik zie dat hij nog bozer wordt en ik begin te lachen. hij heft zijn toverstok naar mij toe. even ben ik bang dat hij een spreuk gaat uitspreken maar hij blijft 'm alleen uitsteken. "doe dan" zeg ik nog steeds rustig. ik zie hem me eerst lang aankijken maar doet dan zijn toverstok terug in zijn broekzak, hij kijkt me daarna even doordringend aan waardoor ik hem ook blijf aankijken. hij draait zich om en loopt weg met 2 andere jongens die ik dan niet echt ken ofzo, ik ken ze meer als 'de meelopers van Draco' omdat ze altijd mee doen met hem. ik bedenk me dat ik eigenlijk nog nooit echt een woord gezegd heb tegen Draco, ik hoor dan alleen verhalen van Harry dat hij weer eens gemeen gedaan heeft enzo.  

Is he changed?Stories to obsess over. Discover now