To tak... Może najpierw powiem wam dlaczego robiem TOM ksionszke xD. Robię ją iż wszyscy mi mówią, że mam tam jakiś talent, więc czemu niby nie pokazać tego innym? Obecnie mam 6 szkicowników w tym jeden z 4 klasy ( teraz 6, a po wakacjach 7 ). Nwm czy pokaże wszyskie, raczej nie. Będę wstawiać te, które zasługują i mogą być upubliczniane (jeśli jest takie słowo). Szkice generalnie powinny się opierać na Eddsworld, ludziach i zwierzętach (mitycznych też). W niektórych szkicach będą daty i będziecie mogl8 zobaczyć kiedy to gunwo robiła :"). Dobra, bo siem rozpisałam. Dobra przewijaj!! XDDDDDD
YOU ARE READING
Artbook :")
HumorTu możecie (albo i nie xd) zobaczyć moje wypociny :) miłego oglądania i tak tego nie przeczytasz, nwt nie zerkniesz dzk :))
