Salut!
Nu va pot raspunde mesajelor.
Am o problema cu email-ul.
Si da,ma las de scris.
Am considerat ca nu va trebuii sa va anunț,fiindca nu sunt populara.
Iar carțile nu-s de mine.
Sunt praf la exprimat.
Salut!
Nu va pot raspunde mesajelor.
Am o problema cu email-ul.
Si da,ma las de scris.
Am considerat ca nu va trebuii sa va anunț,fiindca nu sunt populara.
Iar carțile nu-s de mine.
Sunt praf la exprimat.