hoofdstuk 1

27 2 2
                                        

Sara wordt wakker van haar wekker. Ojah stom! Vergeten uit te zetten, want vandaag is het de eerste dag van de meivakantie. Ze kan niet meer slapen dus loopt ze naar beneden. Haar ouders zijn nog boven aan het slapen dus onbijt ze maar alvast. Na het onbijt komt haar moeder naar beneden. Hallo lekker geslapen? Ja hoor, jij? Ik ook. Oke. Haar moeder gaat ook onbijten. Sara appt even met haar vriendinnen, maar die moeten al snel stoppen want die gaan meestal al vroeg een dagje uit of iets gezelligs doen. Sara heeft zoals altijd niet veel te doen. Haar moeder moet om 10 naar het werk en haar vader ook. Dan komt haar vader naar benede met een pakje het blijkt voor haar te zijn. Hij zegt dat het van hem en mijn moeder is. Ik maak het open en zie een mooie foto van een paard en een briefje. De pony kijkt mij lief aan. Het is een bonte pony. Onder de pony staat haar naam: stip. Ik pak het briefje en lees het. Lieve Sara. De pony op de foto is jou verzorgpony! Je mag haar altijd komen verzorgen! Vandaag ook we hebben een afspraak gemaakt met de de baas van de pony dat je er om 10 uur bent.Veel plezier papa en mama. Xxx.
Omg ik heb een verzorgpony! Ik geef mama en papa een knuffel. Ik doe snel mij paardrij kleren aan want ik moet over een kwartier zijn en het is 5min fietsen. Als ik klaar ben ga ik. Als ik aan kom zie ik twee weilanden. In de voorste zie ik denk ik stip en in de anderen staat geloof ik een welsh. Tussen de weilanden in is een pad. Aan het pad liggen de openingen van de 2 weilanden. Het pad begint met een poord en eindigt met 2 stallen. Bij de poort staat een vrouw van een jaar of 30. Ze heeft blond haar wat golfenend over haar schouders hangt. Ik loop naar haar toe en ze stelt zich voor. Ze heet blijkbaar maartje. Ze doet de poort open en loopt door naar het weiland van Stip. Ik volg haar. Ze doet het hek voor me open en loopt naar binnen. Stip kijkt me lief aan en ik aai haar. Ik krijg een mooi halstertje wat ik bij stip om mag doen. Ik mag haar meenemen haar weiland uit we lopen vervolgens naar de poets plaats en ik maak haar vast
Maartje haalt een poetkist en ik mag beginnen met borselen. Stip vind het heerlijk om geborsteld te worden. Als ik klaar ben geeft maartje mij een longeerlijn. Ik longeer stip in haar weiland daar na knuffel ik haar. En dan gaan maartje en ik allebij naar huis.

Dit was hoofdstuk 1 van het leven van een paarden meisje. Vonden jullie het leuk? Laat het weten!💗
Hoofdtuk 2 komt er snel aan!😘

het leven van een paarden meisje.Stories to obsess over. Discover now