Co se stalo?

39 1 0
                                        


Probudila jsem se ráno, bylo mi fajn. Jak je to možné? Ještě večer jsem měla velké bolesti, horečku.. Tak jako tak, nevysvětluje to proč jsem svázaná k posteli. Pak přišli nějací muži v pláštích. Začali mi svítit baterkou do očí a zase mi vzali krev. Fakt nesnáším jehly, proto jsem možná svázaná.

Anna: Proč jsem svázaná? Prosím, ráda bych se zvedla.

Doktor: Takhle je to pro tebe lepší. 

Následně všichni odešli.

Ale co mám tady asi dělat? Ted už neusnu. Po docela dlouhé době k oknu přišel táta. Jen na mě koukal přes sklo. Nakonec i šel do vnitř.

Anna: Tati, pust mě prosím. 

Otec: To nemůžu, promin. Jsi vážně nemocná. A tohle je jedinná cesta. 

Anna: Ale vždyt jsem v pořádku, už mě nic nebolí. Nejsem nemocná. Aspon mě pust. Já budu v  tomhle pokoji jak dlouho budeš chtít. Ale..

Otec: No, vidíš. Zůstaneš tu tak dlouho, jak uznám za vhodné. A v bezpečí. Takže tě nepustím z té postele. 

Anna: Prosím..

Otec: Ne! Pochop, jsi vyjímečná a chci pro tebe jen to nejlepší.  A odcházel.

Anna: Ne, tati prosím. Pust mě, já tu nechci být prosím. 

Pak se zavřeli dveře a táta odešel.


Experiment 8/256Cerita yang bikin terobses. Temukan sekarang