Probudila jsem se ráno, bylo mi fajn. Jak je to možné? Ještě večer jsem měla velké bolesti, horečku.. Tak jako tak, nevysvětluje to proč jsem svázaná k posteli. Pak přišli nějací muži v pláštích. Začali mi svítit baterkou do očí a zase mi vzali krev. Fakt nesnáším jehly, proto jsem možná svázaná.
Anna: Proč jsem svázaná? Prosím, ráda bych se zvedla.
Doktor: Takhle je to pro tebe lepší.
Následně všichni odešli.
Ale co mám tady asi dělat? Ted už neusnu. Po docela dlouhé době k oknu přišel táta. Jen na mě koukal přes sklo. Nakonec i šel do vnitř.
Anna: Tati, pust mě prosím.
Otec: To nemůžu, promin. Jsi vážně nemocná. A tohle je jedinná cesta.
Anna: Ale vždyt jsem v pořádku, už mě nic nebolí. Nejsem nemocná. Aspon mě pust. Já budu v tomhle pokoji jak dlouho budeš chtít. Ale..
Otec: No, vidíš. Zůstaneš tu tak dlouho, jak uznám za vhodné. A v bezpečí. Takže tě nepustím z té postele.
Anna: Prosím..
Otec: Ne! Pochop, jsi vyjímečná a chci pro tebe jen to nejlepší. A odcházel.
Anna: Ne, tati prosím. Pust mě, já tu nechci být prosím.
Pak se zavřeli dveře a táta odešel.
KAMU SEDANG MEMBACA
Experiment 8/256
AcakTento příběh je prakticky z mého snu. Ale protože ve snech není vždy vše realné. Musela jsem ho pozměnit. Ale samotná myšlenka se mi líbí. Ale vážně kdo umí jako dítě dělat triky jako batman? Táta si mě nikdy moc nevšímal. Chodila jsem do školy a mě...
