Šel jsem ráno na snídani. Potom se podívám na čaj a vidím že je celý červený. Ale potom mi něco došlo. Čaje nemají pusu ani oči. Mohlo to být jediné.
ELMO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Andyho poznámka: ELMO!!! Ty zatracená potvoro! To ti nestačí, že doháníš k šílenství mě a Sammyho?!
